Bazén v domě

Nikoho nepřekvapí, že v dnešní uspěchané době zabírá stále větší část dne práce, shon a aktivita. O to důležitější je pak dokázat během zbývající “odpočinkové” části dne relaxovat, uvolnit se, načerpat síly do dalšího pracovního dne. Veřejné koupaliště, bazén nebo lázně jsou sice dostupné v každém větším městě, ale znáte to …. Ne vždy se nám chce nebo z časových důvodů nemůžeme dojíždět a ne každému je příjemné sdílet jeden bazén, šatny a sprchu s desítkami dalších.

Ideálním řešením je tedy “bazén v domě”. A v tuto chvíli pozor! Nemusí to být jen záležitost několika zámožnější jedinců, kteří si instalovali vlastní krytý bazén u rodinného domu. Oáza klidu, pohody a soukromí může být docela spokojeně skryta ve sklepních prostorách sídlištního bloku …

Moderní francouzský bazén s bezpotrubní filtrací (jakákoliv technologie je skryta v jednotce bezpotrubní filtrace), jehož konstrukce je stavěna technologií tzv. ztraceného bednění, je na plavání přímo ideální. Jednotka bezpotrubní filtrace totiž obsahuje i protiproud – nejen že zabírá minimum místa, v bazénu si tedy skutečně i dobře zaplaveme. Voda v bazénu je samozřejmě vyhřívaná a pokud není zrovna používán, kryje ho lamelová roleta, která pomáhá zadržet příjemnou teplotu vody a také zabraňuje znečištění bazénu. Roleta se navíjí automaticky, zprovoznění – odkrytí bazénu – tedy trvá jen několik minut a je zcela bezpracné. Vynaložené finanční náklady se vrátí zpět v podobě možnosti pravidelného plavání, které je denně po ruce a v soukromí poskytuje radost z pohybu dospělým a místo k vodním hrátkám dětem.

Zanechat komentář