Betonové ploty

Známé rčení říká: „Můj dům, můj hrad.“ Chcete-li se u vás doma cítit opravdu jako v nedobytné pevnosti, postavte si kolem vašeho pozemku betonový plot. Ochrání vás nejen před nevítanými návštěvami, ale i před hlukem a nepřízní počasí. Vaše zahrada se tak rázem promění v oázu soukromí a odpočinku.

Betonové ploty

Buďte originální!

Betonové ploty jsou nejen funkční, ale také estetické. Zapadnou téměř do každé starší i moderní zástavby. Textura betonových plotů navíc svědčí popínavým rostlinám, a tak nic nebrání tomu, aby se i betonový plot tu a tam zazelenal.

Montáž betonového plotu je velmi snadná

Výška je variabilní dle počtu navrstvených dílců. Ty se zasouvají mezi betonové sloupky. Některé produkty nabízejí i dřevěné doplňky, kdy je nejčastěji horní betonový pás nahrazen prknem nebo mřížovou konstrukcí. U střežených objektů je pak vyhledávaným doplňkem ostnatý drát nebo elektrický ohradník.

Klimatická odolnost a trvanlivost materiálu vám zaručuje dlouhou životnost

Betonové ploty vydrží roky a jsou navíc téměř bezúdržbové. Odolají extrémním teplotám i povětrnostním vlivům. Tlumí také hluk a chrání zahradu před větrem. Betonové ploty vyrůstají nejen okolo rodinných domků, oblíbené jsou také podnikateli a vlastníky střežených objektů. Vybrat si navíc můžete ploty v různě barevném i designovém provedení. Nyní navíc za akční ceny. Stačí, když využijete výprodejových nabídek a pořídíte si betonový plot snadno a rychle na StavebninyX.cz.

Dejte betonu šanci i na vaší zahradě

Kromě betonových plotů, oceníte vlastnosti betonu třeba i při ohrazení záhonků. Připravte svou zahradu na novou sezonu se vším všudy. Betonové obrubníky nejen, že jsou levné a práce je s nimi velice snadná a rychlá, ale přečkají i mrazy a nepodléhají rozkladu v důsledku působení zeminy a kyselých dešťů. Získáte tak precizně uspořádanou zahradu a tráva už si na skalku jen tak cestu nenajde. Navíc tak i ochráníte krajní květiny před nekompromisní strunou sekačky. Co říkáte? Pustíte beton k sobě domů?

Zanechat komentář