Betonový plot – oplocení pro každý dům

Zejména nové samostatně stojící domy jsou více ohroženy od útoků vandalů. Ti si rádi smlsnou na krásné jednobarevné ploše, kterou s chutí sobě vlastní pomalují nesmyslnými a často vulgárními symboly. Ničí okapy, okrasné květiny nebo dokonce otloukají i obklady, apod.

V dnešní době je skutečně třeba vlastní bezpečnosti věnovat mnohem větší pozornost, nikdy nevíte, co koho napadne. Proto se vyplatí, obzvlášť pokud máte nový nebo nově rekonstruovaný dům, pořídit si kvalitní plot.

Betonové ploty jsou dostatečně masivní na to, aby vám na zahradě vytvořily dostatek soukromí a ochránili vás před nezvanými návštěvníky.

Jak bude dům s betonovým plotem vypadat

Betonové ploty jsou neprůhledné, maximálně odolné ploty, které vám vydrží sloužit dlouhá desetiletí naprosto spolehlivě bez potřeby jakékoli údržby.

Betonové ploty vám nabídnou svou vysokou odolnost vůči mechanickým i klimatickým vlivům a dlouhou životnost. Nemusíte se obávat ani vzhledu, betonové ploty jsou okrasné a navíc velmi variabilní, takže si snadno přizpůsobíte vzhled betonového plotu vašemu domu.

Betonový plot

Není betonový plot jako betonový plot

Máte na výběr v zásadě dvě hlavní možnosti, buď se rozhodnete pro betonový plot s jednostranným dekorem nebo oboustranný betonový plot.

Pro jednostranný plot existuje více různých variant dekoru, můžete vybírat mezi štípaným kamenem, skládaným kamenem či různými motivy cihliček. Zvolený dekor je však vždy jen na jedné straně plotu, druhá je hladká.

U oboustranného betonového plotu je dekor dán, na jedné straně plotu je reliéfní vzor štípaného kamene, na straně druhé je dekor plochý. Tento plot však nabízí dekorativní pohled na plot z ulice i zahrady zároveň.

Ať už si vyberete plot jednostranný nebo oboustranný, u obou je volitelná výška i tvar zakončení plotu, dále také barva, která je důležitým rysem plotu. Betonový plot si můžete různě nakombinovat, aby se přesně hodil k vašemu domu.

Neváhejte tedy a kontaktujte odborníky na Betonoveploty.net a nechte si postavit kolem vašeho domu kvalitní betonový plot.

Zanechat komentář