Bydlet v pasivním domě kousek od Prahy? Zelený Zlonín to umožní

Při výběru bydlení dělá řada lidí kompromisy. Ne vždy jsou ale nutné. Řada osob si myslí, že bydlet v nízkoenergetickém domě, a to nedaleko hlavního města, není možné. My vás přesvědčíme o opaku a představíme vám unikátní pasivní domy Zlonín. Ty jsou možností, jak si splnit sem o vlastním rodinném domku, a přitom se nestěhovat daleko od civilizace.

Ohromné úspory energie

Začali jste tím nejdůležitějším faktem, kterým je fakt, že provoz těchto domů vás rozhodně nezruinuje. Právě naopak. Tyto pasivní domy u Prahy dokážou obyvatelům uspořit až 90 procent energie, přičemž vícenáklady na stavbu se pohybují kolem 5-15 %. V tu chvíli mluvíme i o faktu, že investice do dané nemovitosti má celkem zajímavou návratnost, což je něco, co dnes řada lidí při pořízení bydlení mnohdy neřeší.

Skvělá lokalita

Kladem tohoto developerského projektu je také skvělá lokalita. Výstavba domů probíhá u obce Zlonín, která leží jenom 7 kilometrů severozápadně od hlavního města. Tyto rodinné domy u Prahy se proto mohou pyšnit skvělou dostupností hlavního města. A je jedno, zda cestujete autem, nebo budete využívat veřejnou dopravu. Přímo v obci je jak zastávka MHD, tak i vlaková stanice.

Vše, co rodina žádá

Jak pro dospělé, tak i pro děti je v lokalitě vše, co je k bezproblémovému a klidnému životu potřeba. Zvolený rodinný dům u Prahy je zárukou toho, že mohou malé děti navštěvovat školku v místě a ty odrostlejší základní školu ve vedlejších Líbeznicích. Rodiče zase ocení příjemnou restauraci, ale i golfové hřiště, pokud jsou vyznavači spíše aktivního životního stylu.

Celkem 100 domů

Celý projekt je rozdělen na několik etap, v rámci kterých se postaví celkem 100 nemovitostí. Aktuálně jsou tyto novostavby u Prahy nabízeny v rámci své třetí etapy. A vzhledem k úspěšnosti předchozích dvou případným zájemcům nedoporučujeme váhat. Zájem je velký. Ostatně výčet kladů tomu odpovídá.

Zanechat komentář