Chcete rekonstruovat byt či dům v Praze svépomocí? Co budete potřebovat?

Jste majiteli staršího bytu nebo rodinného domku v Praze a chcete letos v létě provést na svém bydlení rekonstrukci? Nezáleží na tom, zda se pustíte jen do malé rekonstrukce nebo se rozhodnete pro rekonstrukci důkladnou. Záleží na tom, jak bude práce odvedena. Pokud pravidelně nesledujete ceny řemeslníků, možná budete překvapeni, jak vysoko c se pohybuje cena jejich práce. Vysoká cena za práci mnohdy dokáže odradit majitele od rekonstrukce, nebo se sami majitelé rozhodnou pro rekonstrukci vlastními silami. Co je zapotřebí, když se rozhodnete pro rekonstrukci svépomocí?

Spolehlivý dodavatel stavebních materiálů je základ

Ze všeho nejvíce je při rekonstrukci svépomocí důležitý spolehlivý dodavatel stavebních materiálů. Existují 2 možnosti, jak stavební materiály nakupovat. První z nich je nákup v hobby marketech, kde seženete prakticky všechno na jednom místě. Chybí ale kvalifikovaný personál a ceny bývají zbytečně nasazené. Další možností je spolupráce s odbornými stavebninami. Najít kvalitní stavebniny Praha v současnosti není těžké.

01

Stavebniny mají široký sortiment

Při spolupráci se stavebninami při rekonstrukci svého bydlení máte hned několik výhod. Stavebniny mají mnohem větší nabídku stavebních materiálů a každá oblast je zastoupena mnoha druhy vybavení. A sortiment stavebnin by měl zahrnovat zdící materiály, izolační materiály, sádrokartonářský program, omítky, stavební řezivo, nářadí, barvy a laky a také některé další služby.

02

Tip: Jaká mohou být úskalí při rekonstrukci svépomocí? Více informací na toto téma se dozvíte ZDE.

Jaké služby?

Opravdu specializované stavebniny v Praze nabízí svým zákazníkům nejen kvalitní sortiment, ale také některé služby. Mezi ty nejžádanější patří odborné poradenství od dlouholetých profesionálů v této oblasti. Ti vám poradí, jaké materiály a vybavení bude konkrétně pro vaší činnost nejvhodnější. Pokud není na skladě, zajistí jeho rychlé dodání a stavebniny by měly nabízet i možnost dopravy objednaného zboží. Ï velmi kvalitní firmy mohou být zároveň i levné stavebniny v Praze. Stačí najít ty správné.

Zanechat komentář