Čištění koberců Brno s garancí kvality

Pokud patříte mezi ty lidi, kteří tráví pravidelně nějaký čas na internetu, tak Vám jistě nemohlo uniknout, že existuje způsob čištění koberců, který je nazýván jako extrakční čištění koberců. Tento název však pro většinu lidí není příliš srozumitelný, a proto Vám rádi vysvětlíme, o co se vlastně jedná. Extrakční, nebo-li mokré čištění koberců, je typ čištění, který používáme i v naší firmě Čištění koberců Brno.

Základem úspěchu této čistící metody je, že se do vláken koberce nastřikuje čistící médium, které je ale i současně odsáváno spolu s nečistotami do odpadní nádoby. Výsledkem tohoto čištění je opravdu hloubkově čistý a zářivý koberec, za který se rozhodně stydět nebudete. Pokud si naše čištění objednáte alespoň jednou v roce, tak si můžete být jistí, že Vám koberec vydrží mnohem déle, než pokud byste ho mokrou metodou nečistili vůbec.

Ceny si neúčtujeme za hodinu, ale podle odvedené práce, tedy za metr čtvereční. Do plochy 20 m2 jsou naše ceny kolem 18 Kč/m2. Pokud bychom vzali v úvahu, že koberec v běžném pokoji má plochu právě kolem 20 metrů čtverečních, tak byste zaplatili jen něco přes 300 Kč. Čím větší plochu ovšem budeme čistit, tím se bude i cena za m2 snižovat! Využijte také naší divize čištění koberců Praha, kde se Vám budeme věnovat se stejnými přístroji a čistícími médii, jako v Brně.

Nabízíme také zajímavou 10% slevu, kterou může dosáhnout každý, kdo už u nás v minulosti realizoval alespoň jednu objednávku. Svěřte Vaše koberce a čalounění do našich rukou a my Vám ručíme za kvalitu odvedené práce. Pokud se s námi domluvíte, tak k Vám můžeme přijít takřka v jakoukoli ranní nebo pozdní hodinu. Volejte nonstop na telefonní číslo, které je k dispozici na naši internetové stránce.

V Brně nabízíme rovněž možnost zapůjčení strojů na čištění koberců. Na internetu nás nedejte pod názvem půjčovna čističů koberců Brno a naše ceny jsou nejnižší v Brně. K zapůjčení obdrží každý klient zdarma nástavec na čištění koberců, nástavec na čištění čalounění i 10 dávek chemie. Zaškolení a informace o ideálních technikách čištění jsou samozřejmostí.

Zanechat komentář