Co říkáte na červený interiér?

Jste zastáncem netypických barev v interiéru? Pak vás rozhodně může potěšit například červená, která v sobě ukrývá neuvěřitelnou sílu. Mimo jiné vám dodává vášeň, oheň a lásku, což určitě každý z nás vyhledává. Zapomeňte na doby, kdy bylo moderní v interiéru zanechávat pouze bílou barvu. Dnešní doba, přesněji řečeno 21. století je otevřeno všem možnostem a kromě toho, červená barva je barvou roku.

Každý vnímá barvy svýma očima

Je pochopitelné, že každý vidí barvy svýma očima. Zatímco vám se například bílá barva líbí, ostatním může připadat obyčejně. To stejné platí i v tomto případě, kdy jde o červenou barvu. Ačkoliv je prokázáno, že při této barvě se dokáže shodnout více lidi, než při kterékoliv jiné. Stačí se na červenou pouze podívat a hned je všem jasné, co charakterizuje. Svou energie téměř nemůže ani zakrýt, protože ji vidíme už z poměrně velké vzdálenosti.

V interiéru to není jinak!

S červenou barvou se začalo experimentovat také v interiéru, kde tyto hrátky získali svůj úspěch. Není se čemu divit, když jde o barvu roku 2018 a 2019. Pokud nejste příliš odvážní, můžete s červenou barvou začít pozvolna. To znamená, že si červenou spojíte s jinou barvou, mezi které patří buď to bílá nebo jemně šedá. Následně použijete pouze červené dekorace a textilie a zdi necháte nově vymalovat na bílo. Jakmile se vám kombinace bude v budoucnu líbit, můžete začít s odvážnějším experimentem. To už ovšem bude záležet pouze na vás.

Koupelna a kuchyně musí vyniknout

Jestliže jste však od začátku odvážnější, začněte rovnou s koupelnou nebo kuchyni. Málokdo si troufá na červenou barvu právě v těchto místnostech. Věřte nám, že konečný výsledek vás mile překvapí. U koupelny díky malému prostoru a v kuchyni díky každodennímu používání. Červená barva vám tak v interiéru rozhodně neunikne.

Zanechat komentář