Designový nábytek

Slovo Design pochází z latinského de-signare – což znamená označit, navrhnout.
Designový nábytek má být zárukou kvality, nápaditosti a zejména nadčasový.

Italský design

Nejoblíbenější je designový nábytek italských návrhářů. Jejich designový nábytek se vyznačuje osobitostí, nápaditostí, lehkým stylem.
Designový nábytek se vyrábí v stále nových barevných odstínech, vyvíjejí se nové technologie a neotřelý vzhled nábytku.

Designový nábytek vdechne vašemu bytu nový život

Designový nábytek vnese do vašeho bytu nový vzhled, jedinečný styl. Oživí místnost. Například pokoj vašeho teenagera můžete oživit netradiční židlí, která se hodí k práci i lenošení. Nový směr pokoji teenegra dají židle FPE, Mademoiselle Dots, Spoon nebo třeba pohovka Foliage nebo Pop. Radost udělá také pohovka Trix, která je složená ze tří částí a můžete ji poskládat dle svého uvážení. Můžete ji v mžiku proměnit na postel, lehátko nebo sedačku pro dva.

Designový neznamená drahý

Designový nábytek nutně neznamená, že bude drahý. Nábytek může být cenově dostupný pro každého. Nadčasový nábytek a jedinečné kousky najdete především v obchodech se skandiváským nábytkem. Najdete zde neotřelé kousky za nízkou cenu. Váš nábytek vás díky tomu jistě nudit nebude. Kde je psáno, že musíte mít jednobarevné bílé poličky, šedé nudné rámečky s malými obrázky na zdi nebo jednobarevnou sedačku?
Oživte svůj byt či kancelář minimalistickou designovou sedačkou. Vašemu obývacímu pokoji může dominovat sedačka či křeslo v zelené barvě. Dětský pokoj naopak můžete vybavit netradičním nábytkem v zářivých barvách. Co takhle tmavý nábytek a výrazná oranžová židle k psacímu stolu?
Co takhle červená skříň v šedé ložnici?
Barvám a fantazii se meze nekladou.

Designové doplňky

Pokud se bojíte změn nebo máte raději klasický styl interiéru než designový nábytek, můžete využít pouze designové doplňky – nápadité zrcadlo, světla v kuchyni, lampy, nástěnné obrazy, koberce z netradičních materiálů, závěsy, zajímavě řešené police. Design můžete řešit jen malinkými doplňky ze zajímavého materiálu – nejrůznější plasty, kombinace skla a kovu, dřeva nebo masívu.

Zanechat komentář