E.ON Rádce pomáhá ušetřit za energie

Potřebujete poradit s podáním žádosti o dotaci nebo sestavit analýzu energetické náročnosti domu? Máte nějaký jiný dotaz, jenž souvisí s energiemi a bydlením?

V tom případě jsou právě pro vás určeny unikátní internetové stránky E.ON Rádce! Ačkoli je to na první pohled k nevíře, všechny tyto služby jsou poskytovány zcela zdarma!

Patří podle E.ON Rádce elektromobilům budoucnost?

E.ON Rádce se nebojí zabrousit ani do problematiky alternativní dopravy. Na jeho stránkách proto naleznete celou řadu zajímavých článků o elektromobilech, přičemž se mimo jiné dozvíte, kde hledat profesionální dobíjecí stanice pro elektromobily i na území České republiky.

Na základě profesionálních informací můžete také zvážit, jestli se elektromobil vyplatí.

E.ON Rádce přináší zdarma mnoho cenných rad pro úsporu energií

V dnešní době však každého zajímají hlavně možné úspory energií. S profesionálními pracovníky E.ON Rádce je možné zcela zdarma prodiskutovat zateplování domů, úsporné vytápění nebo solární ohřev vody a výrobu elektřiny pomocí FV panelů.

Dostane se vám i informace o tom, za jak dlouho se vám navrátí cena za kondenzační plynový kotel a proč se vyplatí pečlivě vybírat LED žárovky.

Jen málokdo věnuje dostatečnou pozornost při výrobě spotřebičů do domácnosti jejich energetickým třídám, což vás stránky E.ON Rádce také naučí.

Rozšiřovat znalosti ze světa energií si lze prostřednictvím pravidelných webinářů

Chtěli byste se o praktických věcech ze světa energií dozvědět ještě něco více? V tom případě byste rozhodně měli vyzkoušet některý z interaktivních webinářů, jež jsou na stránkách E.ON Rádce pořádány každý měsíc.

Jestliže na stránkách E.ON Rádce zanecháte svůj emailový kontakt, nemusíte se již vůbec obávat, že byste v budoucnu nějaký webinář zmeškali!

Sestřih z již uskutečněných přednášek si navíc můžete prohlédnout ze záznamu.

Zanechat komentář