Garážová vrata a jejich výběr

Garážová vrata dnes existují v celé řadě různých druhů, přičemž je jen na vás, jakým dáte při svém výběru přednost.

Ulehčit by vám jej měly následující řádky, na nichž se můžete seznámit s těmi nejoblíbenějšími!

Sekční garážová vrata jsou hitem dnešní doby

Zřejmě nejčastěji se dnes u garáží vyskytují sekční garážová vrata, jež si uživatelé pořizují hlavně kvůli tomu, že při otevírání a zavírání nedělají v podstatě žádný hluk.

Dalším kladem je skutečnost, že v garáži zaberou jen místo pod stropem, kam se otevírají. Sekční garážová vrata navíc svými výbornými izolačními vlastnostmi garantují, že v garáži nebudete v zimě mrznout.

Výklopná garážová vrata mají řadu moderních vychytávek

Jiný typ dveří představují výklopná garážová vrata, jež se také posouvají pod strop garáže. Dnes již jsou zcela běžná vrata na elektrický pohon na dálkové ovládání.

Modernizace se nedá zastavit, a tak i tato vrata disponují vlastnostmi jako je zastavení zavírání zásluhou fotobuňky nebo vypnutí v okamžiku přetížení.

Roletová vrata jsou běžným řešením v průmyslových objektech

Úsporné řešení představují roletová vrata. S nimi se lze běžně setkat především v průmyslových objektech, ale stále častěji se objevují i u rodinných domů.

Roletová garážová vrata

Roletová vrata si přece jen žádají o něco větší péči. Mezi nevýhody patří možné opotřebování a odírání lamel a také horší izolační vlastnosti.

Křídlová garážová vrata mají nádech minulých časů

Bytelností vynikají křídlová garážová vrata, jež je dnes možné pořídit na dálkové ovládání. Ideální je vybrat si k nim i vchodové dveře s identickým vzhledem.

Křídlová garážová vrata

V současnosti jsou již přece jen reflektována jako poněkud archaické řešení. Nemožná je také jejich instalace pod úroveň okolního terénu.

Pokud máte zájem o garážových vratech dozvědět podrobnější informace, rozhodně byste měli navštívit internetovou stránku https://awploty.cz/vyber-garazovych-vrat.

Zanechat komentář