Hledáte bezúdržbový plot? Poradíme vám s výběrem!

Mnoho lidí dnes hledá ústupky, jak se vyhnout údržbě plotu, aniž by ztratil výraznou estetickou a vizuální vlastnost.

A není se čemu divit. Kdybychom museli všechno kolem domu udržovat, mohli bychom dát v práci výpověď a začít se věnovat svému obydlí na plný úvazek.

Poradíme vám, jaké typy bezúdržbových plotů jsou na dnešním trhu k dispozici. Některé z nich nabízí například ploty Jindřichův Hradec.

Betonový plot

Jeden z mnoha v poslední době oblíbených je betonový plot. V podstatě se jedná o betonový celek, který se umisťuje (zasouvá) do předpřipravených sloupků. A to buď průběžného nebo koncového. Deska i sloupek jsou ve skutečnosti odlité z velmi odolného betonu, který je zpevněný armaturou.

Výhodou tohoto typu oplocení je jednak zmiňovaná bezúdržbovost, ale také bezpečnost a vysoká vnější vizuální ochrana. Betonové ploty Jindřichův Hradec se hodí zejména těm, kteří mají rádi své soukromí. Samotná instalace pak není nijak náročná, přičemž s montáží samozřejmě pomůže firma.

Výška tohoto plotu dosahuje dle požadavků klienta od 100 cm až do výše 250 cm.

Plastový plot

Jedna z dalších bezúdržbových variací je plastový plot. V poslední době taktéž velmi využívaný. Důvodem je hned několik výhod, které tento typ plotu poskytuje.

V první řadě je třeba zmínit jeho tvarovou a barevnou stálost. Prakticky i po pár letech nepoznáte, zda je plot již několik let starý. Je totiž vysoce odolný vůči UV záření. Podoba je tedy i po řadě let stále původní.

Samotné plastové plotovky pak představují další výhody, například to, že nehnijí, nekorodují, nepraskají a jsou nenasákavé, což se například o dřevěném plotu říci nedá a jsou s ním daleko větší starosti. Navíc plastové ploty Jindřichův Hradec jsou odolné i vůči povětrnostním podmínkám.

Jaký plot tedy pořídíte vy? Máte už jasno? Obraťte se na stavba plotů Jindřichův Hradec. Podělte se o tom s námi v komentářích níže.

Zanechat komentář