Hledáte perfektní bydlení v Praze? Známý developer nabízí exkluzivní byty i rodinné domy

Hledáte bydlení snů? Mělo by být v hlavním městě? V tom případě vám aktuální nabídka známého českého developera FINEP přijde vhod. Najdete v ní nové byty Praha i rodinné domky. Výběr je otázkou preferencí (aneb přečtěte si, zda je pro vás vhodný dům, nebo byt) a my vám prozradíme výhody obojího!

Britská čtvrť se rozrůstá o další etapu

Na Praze 5 vyrostly nové byty. Zájemci o moderní a kvalitní bydlení mají opět šanci. Prodej bytů Praha 5 probíhá v rámci šesté a osmé etapy populárního projektu Britská čtvrť, který disponuje vůbec nejširší nabídkou bytových jednotek v lokalitě Stodůlek. Na své si přijdou také lidé, kteří jeví zájem o družstevní bydlení. Družstevní byty jsou k mání v rámci sedmé etapy projektu.stavebni-servis.eu_finep_cz_01

Ať už máte zájem o byt v družstevním nebo osobním vlastnictví, nové bytové domy ve Stodůlkách nabízí vysoký standard bydlení, bezpečí (podzemní garáže jsou vybaveny kamerovým systémem), dostatek parkovacích míst, bezbariérové vstupy, klidovou zónu uprostřed vnitrobloku a dětské hřiště.

Britská čtvrť je ideální pro mladé páry i rodiny s dětmi. Předpokládá se, že nové byty budou opět velmi rychle vyprodány.

V čem vynikají rodinné domy v rezidenčních projektech?

FINEP nezapomíná ani na zájemce o krásné a komfortní bydlení v rodinném domku. Prodej rodinných domů Praha s vlastním pozemkem momentálně probíhá v lokalitách Štěrboholy (Praha 10) a Stodůlek (Praha 5). Developer má s výstavbou mnohaleté zkušenosti a nabízí jedinečný poměr ceny a kvalitystavebni-servis.eu_finep_cz_02.

Rodinné domy od developera FINEP navrhují renomovaní architekti s ohledem na aktuální designové a architektonické trendy. Při nákupu ušetříte, protože nebudete platit za zprostředkování realitní kanceláři. Zároveň můžete využít bezplatné finanční poradenství.

Chcete se o nových bytech a rodinných domech dozvědět bližší informace a podívat se na fotografie? Najdete je na www.finep.cz.

Zanechat komentář