Hliníkové střechy odolají i silnému větru

Hliníkové střechy se v českých luzích a hájích začínají zabydlovat. Jsou jakousi přirozenou reakcí na poptávku zákazníků, kteří chtějí střechu, která by byla pěkná na pohled, lehká a pokud možno bezúdržbová. Klasické tašky jsou stále oblíbené, nicméně nepříznivé povětrnostní podmínky a silné větry, které stále častěji bičují Česko, vytvářejí pro střešní krytiny úplně nové dimenze požadavků na odolnost. Hliníková krytina PREFA, která byla vyvinuta v alpském prostředí již více než před 70 lety, je tím pravým pro tyto situace. Montáž krytiny je systémem zavlečení falc za falc a kotvení je nepřímé a skryté, to znamená, že se krytina neproděraví a na pohled je připevnění neviditelné.

Střecha odolná vůči počasí

Hliníková krytina se objevuje na trhu jako alternativa oblíbených plechových střech. Ty si stále větší množství lidí pořizuje namísto klasických tašek. Plechové střechy jsou oproti klasickým taškám lehčí a kompaktní, vítr je snadno neodfoukne. Hliník nerezaví a tak odpadá případné natírání, které je spojené s další finanční investicí.

Střecha ve stylu PREFA

Společnost PREFA Aluminiumprodukte dává možnost si svou budoucí střechu prohlédnout ještě před její realizací díky fotoservisu. Fotoservis na střechy i fasády, najdete na webových stránkách společnosti a v několika krocích si zvolíte materiál a barvu, který Vám v několika dnech grafici naimplementují do Vaší fotografie. V případě, že se pro realizaci rozhodnete, jednoduše získáte až tři cenové nabídky od renomovaných klempířských firem z Vašeho okolí, když využijete konfigurátor, který vás ve čtyřech krocích dovede až k odeslání poptávky, který je další on-line službou společnosti.

Zanechat komentář