Jak na levné dekorace do bytu

Nápady do bytu za pár korun už v dnešní době není nic neobvyklého, pokud tedy víte, jak dekorace vybírat. Jestliže si potrpíte na dekoracích, ale nechcete za ně utratit celou výplatu, je tento článek přímo pro vás. Pojďte se s námi podívat na pár tipů, které si můžete v obchodech nebo ručně vytvořit i vy. Uvidíte, že krásný interiér se dá postavit hravě a levně.

Nápady do bytu za pár korun

První levnou dekorací jsou vaše fotografie v rámečcích. K tvorbě budete potřebovat pouze tiskárnu a rámečky, do kterých následně fotografie vložíte. Nejedná se o žádný složitý proces. Nemusí se jednat o fotografie z výletu nebo vašeho soukromí. Co takhle si na internetu najít zajímavé obrázky, které ve vašem interiéru prokouknou během pár vteřin? Výhodou vlastní tvorby je obrovský výběr.

Moderní polštářky

Válí se vám doma polštářky, které už nemáte, jak využít? Nejsou moderní a do dnešní doby nezapadají? Nevadí, řešení je možná blíž, než si myslíte. Stačí vám k tomu kus látky a trochu fantazie. Vytvořte si ze starých polštářků moderní kousky pomocí látky.

Designové svíčky

Tady pozor, opravdu nemáme na mysli nejlevnější svíčky, které pořídíte v prvním supermarketu, který uvidíte. Zkuste být originální a poříďte si designové svíčky s příjemnou vůní. Nemusíte se bát, že by vás vyšly na pořádný balík, protože je dnes zakoupíte téměř všude a levně. Dozdobit ji můžete například malou fotografii, kterou nalepíte na sklo svíčky.

Nechte za vás mluvit tapety

Poslední nádhernou dekorací, která vás nebude zároveň stát celou výplatu jsou bezesporu tapety na zeď. Jedná se o samolepící systém, takže se nemusíte bát, že byste to nezvládli. Kromě toho dnešní trh nabízí neskutečné množství motivů. Nezáleží na tom, jestli jste zastáncem lesů nebo moře, protože ve světě tapet si opravdu vybere každý. Ať už sáhnete po jakékoliv dekoraci, můžete být přesvědčeni o tom, že to váš domov plně rozzáří.

 

Zanechat komentář