Jak odstranit graffiti z fasády?

Mnohé majitele nemovitostí trápí všudypřítomný vandalismus, který se mimo jiné projevuje nasprejovanými nápisy na fasádě či jiných exteriérových prvcích. Je to i váš případ a řešíte, jak odstranit graffiti? V boji proti spejerům pravděpodobně sami neobstojíte a nezbude vám, než si na pomoc přivolat odborníky.

Odstranění graffiti není jednoduchá záležitost. Barva ze spreje se dostane hluboko do struktury nátěru a po přetření fasádní barvou stále prosvítá. Pokud se vám přeci jen podaří graffiti překrýt, hrozí riziko, že se vandal vrátí na místo činu a během několika minut povrch opět znehodnotí. Tomu lze naštěstí předejít speciálním antigraffiti nátěrem.

Mezi renomované odborníky, kteří se odstraňováním graffiti dlouhodobě zabývají, patří společnost ARS. Firma nabízí komplexní program služeb pro výrazné snížení nákladů na ochranu majetku ohroženého sprejery.

Řešíte problém s graffiti poprvé?

Odborníci ze společnosti ARS dokáží z fasády i jiných povrchů odstranit graffiti, ale také tagy a nápisy všemi psacími potřebami. Hravě si poradí s plakáty, nálepkami či zbytky lepidla. Může se jednat o fasády, výlohy, povrch automobilů, zídky a další typy povrchů.

Odstraněním graffiti práce nekončí a následuje aplikace preventivního antigraffiti nátěru. Ten umožňuje snadné budoucí odstranění graffiti s vynaložením minimálního úsilí a nákladů.

Antigraffiti nátěry mají hydrofobní charakter, minimální nasákavost a nešpiní se. Drobné nečistoty, které se na ošetřeném povrchu usadí, lze smýt vodou.

ARS zajišťuje následný servis, v rámci kterého odstraní nové graffiti zdarma, a to po dobu až tří let. Nedílnou součástí portfolia je nonstop servis – okamžité odstranění graffiti do 12 hodin od oznámení.

Chcete-li se o odstranění graffiti a antigraffiti nátěrech dozvědět další informace, pokračujte na www.graffiti.cz.

Zanechat komentář