Jednička v oblasti zpracování kovů? Rozhodně společnost Žďas

V oblasti stavebnictví se nesetkáte jenom s klasickými materiály. Také budete potřebovat ty kovové. I zde je na místě oslovit profesionála. O jakého se jedná? Jedničkou je rozhodně strojírenská společnost Žďas. Ta zahájila svou činnost před více než 67 lety a je považována za uznávaného profesionála u nás i v zahraničí. Aktuálně firma zaměstnává přes 2 000 zaměstnanců, což z ní dělá důležitého zaměstnavatele v oblasti Vysočiny.

Řada unikátních služeb

Není to jenom historie a zkušenosti, pro které se firma odlišuje od celé řady jiných. K dispozici je také nabídka jedinečných služeb. Příkladem jsou třeba opravy obráběcích strojů, stejně jako jejich modernizace, což následně vede k lepší efektivitě samotné výroby. Součástí zázemí navíc nejsou jenom klasické hydraulické lisy, ale i hydraulická zkušebna. Dále nelze zapomínat ani na služby související s dělením a také mořením materiálu. Je vidět, že Žďas není jenom společností, která nabízí hotové produkty.

Jednička v oblasti zpracování odpadu

Zapomínat nelze na fakt, že firma jako jedna z mála na trhu nabízí i zpracování kovového odpadu. Díky unikátní technologii dojde ke zpracování kovového šrotu, ze kterého mohou být následně vyrobeny jakékoliv produkty. Právě to dělá z firmy něco výjimečného. Jak s ohledem na technologii výroby, tak s ohledem na určitou odpovědnost, pokud jde o zpracování kovových materiálů.

Nabízí toho mnohem více

Zmínili jsme nejzajímavější fakta, ale tím rozhodně nekončíme. Součástí provozu je také nástrojárna, stejně jako nelze zapomínat ani na hydraulické systémy a bohatou nabídku produktů, kam se řadí třeba výkovky nebo odlitky. Nechybí ale ani služby v oblasti dělení materiálu, nebo snad paketovací lis. Záběr firmy je skutečně bohatý a i to je důvodem, proč se s jejími produkty můžete setkávat v podstatě každodenně.

Zanechat komentář