Keramické květináče do interiéru

Máte velký interiér v práci, doma, čekárně, restauraci či na chatě? A nevíte jak jej vyplnit?

Jsou tady pro vás z pálené keramiky vyrobeny keramické květináče do interiérů, které opravdu budou ladit, jak s interiérem, tak budou i velmi ladit vašemu oku. Faktem zůstává, že jsou sice finančně dražší, než obyčejné květináče, ale na druhé straně si keramické květináče nepořizujete na měsíc, ale na dlouhou dobu. Vyrábí se široká škála keramických květináčů do interiérů, a to nejen barevných, jednobarevných i s různými vzory. Jsou terracottové, lakované i glazované. Keramické květináče do interiérů jsou ručně vyrobené, a proto každý takový květináč je originál.

Samozřejmě jak je široká škála v barvách, tak i ve tvarech je květináčů velmi mnoho: úzké, široké, nízké, vysoké, hranaté, kulaté aj. Opravdu z takové široké nabídky si vybere opravdu každý a váš interiér bude zajímavější a krásnější.

Do keramických květináčů do interiéru, je nutno si pořídit gumovou vložku, do které se usadí květina.

Mezi 5 nejprodávanější patří:

  • Metal Glaze Emperor – keramický květináč do interiérů, ručně vyrobený, průměr 60 cm a vysoký 130 cm, kulatý, hnědá barva a lesklý povrch. Hodí se do interiéru i exteriéru, je mrazuvzdorný.
  • Terra Cotta Couple Extra – keramický terakotový květináč, ručně vyrobený, průměr 53cm a na výšku 49 cm, cihlové barvy. Je zapotřebí koupit gumovou vložku a vodoznak pro použití v interiéru. Povrch květináče je matný, šířka vnitřní je 47 cm a výška vnitřní 47 cm. Je vhodný do interiérů i exteriérů. Je mrazuvzdorný. Měrka na měření hladiny vody lze dokoupit. Bez pojezdových koleček.
  • Laos Gold – ručně vyrobený keramický květináč o průměru 44 cm šířka a 55cm výška. Je kulatý, zlaté barvy a lesklý. Hodí se do interiérů i exteriérů a je mrazuvzdorný
  • Sepia Partner – keramický květináč do interiéru o průměru 36 cm a výška 70 cm. Je kulatý, bronzové barvy, povrch má polomatný. Hodí se i do exteriérů a je mrazuvzdorný.
  • Antracit Partner – ručně vyrobený květináč o průměru 36cm a vysoký 70 cm je kulatého tvaru s antracitovou matnou barvou. Je vhodný do interiérů i exteriérů. Do interiéru nutno zakoupi vodoznak a gumovou vložku. Nemá pojezdová kolečka a je mrazuvzdorný.

Zanechat komentář