Kvalitní nerezové nýtovací matice

Ke snýtování materiálů, nebo také k vytvoření metrického závitu jsou potřebné nýtovací matice. Je to jednodílný spojovací prvek s metrickým závitem, který se využívá ke snýtování, nebo pro metrický závit. Pro užití nýtovacích matic se využívají nýtovací kleště. Pokud vybíráte vhodné nýtovací matice, obraťte se na specialisty, kteří Vám poradí s jejich výběrem.

Matice jsou vyráběny v několika variantách, kromě standardních jsou v nabídce i jiné možnosti. Šestihranné, neboli hexagonální, které mají tělo tvaru šestihranu. Dále ½ šestihranné, neboli polo hexagonální, kde šestihran přechází do válcového tvaru. Další možností jsou slepé matice, neboli uzavřené, které mají tělo na opačném konci, než je hlava, zaslepeno. V nabídce jsou i rozpěrné, neboli molly matice, které najdou uplatnění například v plastu, plexiskle, nebo umakartu.

Pokud tedy plánujete nákup nýtovacích matic, oslovte naši firmu S.B. Comp. spol. s r.o. Jsme velkoobchodní firma a působíme na trhu již 25 let. Naši pracovníci Vám poskytnou veškeré informace ohledně správného výběru matic. Nabízíme také speciální trhací nýty, nýtovací matice, speciální nářadí na trhací nýty. V nabídce máme také ruční kleště, kleště pneumaticko-hydraulické a akumulátorové nářadí. Specializujeme se na nýtovací a kotevní techniku švýcarské kvality, firmy Mungo. Pro nýtovací techniku máme vlastní obchodní značku Fasty, kterou prodáváme v mnoha státech Evropy. Naše výrobky se k Vám dostanou díky distribuci ke smluvním prodejcům po celé republice. Díky tomu objednávku vyřídíme během jednoho dne. Samozřejmě svým zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pro naše zákazníky organizujeme také v našem školicím středisku v Brně školení, kde mají možnost poznat nejnovější výrobky a vyzkoušet si jejich užití v praxi. Staňte se našimi zákazníky a můžete se spolehnout na nákup kvalitních nýtovacích matic.

Zanechat komentář