Ložnice

Ložnice má být klidným prostor pro odpočinek a ničím nerušený spánek. V ložnici nesmí chybět velká pohodlná postel s kvalitní matrací, šatní skříň, komoda a noční stolek s lampičkou.
Barvy by měly být klidné, studené a neutrální.

Postel

Nabídka rozměrů manželských postelí je velmi široká, můžeme si vybrat z rozměrů:

  • postel 140 x 200
  • postel 160 x 200
  • postel 180 x 200
  • a atypické rozměry

Při výběru postele volte také kvalitní matraci, která vám bude sloužit několik let. Matrace nesmí být moc tvrdá ani moc měkká. Ideální je s paměťovou pěnou.

Kam umístit postel ?

Kolem postele by měl být volný prostor minimálně 80 cm a pokud máte u postele skříň, tak počítejte s dalšími 50 cm na otvírání skříně. Ideální je vyměnit skříně za komody, které v malém prostoru působí vzdušnějším dojmem. Pokud máte malou ložnici, můžete zvolit užší postel nebo postel a nábytek přímo na míru uzpůsobený velikosti ložnice. Postel by měla být umístěna čelem ke zdi, abychom viděli, kdo do místnosti vchází. Neměla by být u topení nebo uprostřed pokoje bez opory.

Vyřaďte z ložnice elektroniku

V ložnici by jste měli spát a ne pracovat. Neměla by tam být televize, mobil ani počítač nebo notebook. U některých lidí přítomnost těchto přístrojů v ložnici způsobuje stres, nespavost a další zdravotní problémy.

Elegantní Paris bc

Pokud toužíte mít elegantní ložnici, zvolte ložnicovou sestavu Paris bc. Sestava je vyrobena z lamina, které je pevným a stálým materiálem. Lamino je snadno udržitelné díky hladkému povrchu. Sestava se skládá z postele, šatní skříně ve čtyř nebo pětidvéřové variantě, dvou nočních stolků a komody. Tuto sestavu koupíte v eshopu mt-nabytek za zvýhodněnou akční cenu.

Romantická Pikolo

Jste romantická duše? Jistě vás osloví romantická ložnicová sestava Pikolo. Skládá se z manželské postele, dvou nočních stolků, kombinované komody a dvoudveřové šatní skříně. Sestava ložnice je vyrobena z lamino desek.

Zanechat komentář