Luxusní bydlení nemusí být špatnou investicí!

Cena bytů ve velkých městech v posledních době poměrně značně roste. Je to způsobeno nedostatkem bytů, ale zároveň stále zvyšujícími se poptávky.

U ceny hraje velkou roli i lokalita. Zde platí základní pravidlo, tedy čím je lokalita atraktivnější, tím se zvyšuje cena bytů.

Spousta firem se i přesto rozhodla rozšiřovat svou nabídku o luxusní byty. Ty nabízí velmi příjemné a pozoruhodné prostředí, včetně nejnovějších technologických prvků. Takových bytů značně přibývá zejména v Praze.

Občanská vybavenost je důležitá

Občanská vybavenost by měla být základem pro každou lokalitu, kam se chcete usídlit. V Praze, jakožto hlavním městě, není o občanskou vybavenost nouze.

Například městská část Praha 3 je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Naleznete zde obchody, školy, restaurace, ale i kulturní a sportovní vyžití. Vše je navíc v dosahu centra Prahy.

Nechybí ani příroda, jelikož u nových komfortních bytů bylo zřízeno hned několik nových parků, které kypří zelení.

Kvalitní materiály a moderní technologie

V těchto bytech nechybí ani drahé materiály a moderní technologie, které jsou v podstatě jedním ze základních rozdílů moderního bytu. Zpravidla bývají během výstavby používané kvalitní designové materiály. Samotná praktičnost ale zůstává plně zachována.

Typově luxusnější byty by měly nabízet masivní dřevěné podlahy, nikoliv levnější variantu PVC či vinyl. Kuchyňské linky jsou ztělesněním každé ženy, protože se jedná o kombinaci kamene a nerezu. Každá návštěva pak na tomto skvostu nechává své oči.

Co se týče koupelny, tam by se nemělo jednat o levné plastové profily či akrylátové vany, nýbrž opět o kvalitní materiály s kombinací přírodních kamenů. Například do sprchových koutů se používá bezpečnostní tvrzené sklo. U vany především keramika, případně různé kompozity či dřevo.

Luxusní byty mohou být zpravidla dobrou investicí

I když si za moderní byt připlatíte, většina investorů zná velmi dobře jejich hodnotu a dokáží ji náležitě ocenit.

Luxusní byty mají většinou navíc izolaci proti přehřívání. Pokud si tedy zakoupíte podkrovní byt, nemělo by vás překvapit neúnosné horko. Obrovskou výhodou těchto bytů je jejich kompletní vybavenost interiéru, který působí opravdu přepychovým dojmem.

Vhodné jsou i pro páry nebo jednotlivce, a to z toho důvodu, že jsou velmi prostorné. Navíc mají dostatek světla a okna jsou situovaná takovým způsobem, abyste si užívali sluníčka dosyta

Cena těchto bytů neustále roste, a tak je ideální čas na to alespoň zapřemýšlet nad investicí. Ta může být v řádech měsíců velmi hodnotně zúročena.

Širokou nabídku bytu v městské části Praha 3 naleznete zde https://www.psn.cz/nemovitosti/tag/prodej-bytu-praha-3.

Zanechat komentář