Luxusní relaxace

Život bez stresu, je pro většinu lidí neuskutečnitelná představa. I pečlivě naplánovaný pracovní den, nás může překvapit něčím naprosto neočekávaným a nepříjemným a zcela nás vykolejí a vyvede z míry. Získat ztracenou vnitřní rovnováhu a energii, je však jednoduché. Relaxace, wellness a fitness, jsou ty správné a účinné zbraně v boji se stresem a únavou. Buďte v pohodě a uvolnění ve vlastní koupelně.

Navoďte tu správnou atmosféru

V koupelně náš den začíná i končí. Atmosféra této místnosti má nezanedbatelný vliv nejen na náš celý den, ale i na kvalitu spánku po náročném dni. Pokud je koupelna v bytě či domě jen nudná místnost s toaletou a vanou či sprchovým koutem, je na čase to změnit.

Stěny v koupelně vymalujte svou oblíbenou barvou (pastelové odstíny pomohou vytvořit hřejivou atmosféru). Nezapomeňte na výzdobu, protože záleží i na malých detailech. Ve vlhkém prostředí koupelny, se dobře daří například orchidei nebo kapradí, tak to využijte a vytvořte si z koupelny tu pravou oázu klidu a odpočinku. Na stěnu si zavěste obrázky, na okraj vany položte několik vonných svíček, mušlí a kamínků a začněte relaxovat ve společnosti oblíbené hudby. Hlavně zapojte svou fantazii.

Nechte se masírovat                                                          

Pořiďte si hydro-masážní vanu a vychutnejte si příjemnou masáž vodními tryskami. Zlepší se vám cirkulace krve a vaše tělo se příjemně zahřeje. Pokud není v koupelně dostatek místa pro vanu, vyberte si masážní kabinu, která Vám pomůže ulevit od bolesti svalů a kloubů. Budete se cítit zregenerování. Nebo si dopřejte koupel v parní kabině a pročistěte si dýchací cesty a také pokožku celého těla.

Zanechat komentář