Masáž doma ve vaně

Uspěchaná doba plná stresů a únavy z rychlého životního tempa s sebou přináší také nutnost efektivní relaxace, pokud možno nenáročné na čas a snadno dostupnou. Všechny tyto požadavky splňuje hydromasážní vana, kterou můžeme mít s minimem investic nainstalovanou téměř v každém bytě. Příjemná koupel s hydromasáží nás po celodenním pracovním maratonu zbaví stresu, uvolní a připraví chvíle pohody.

Nabídka výrobců je skutečně široká, každý si může vybrat podle vlastních potřeb a požadavků. Volit můžeme ze systémů s vodními nebo vzduchovými tryskami, popřípadě systém kombinovaný. Díky snadnému ovládání elektronickým ovladačem nastavíme nejen intenzitu masáže, ale můžeme dokonce nastavit délku koupele, načasovat její jednotlivé cykly, které se pak automaticky přepínají.

Pokud jsme zastánci opravdového přepychu, můžeme zvolit systém osazený podvodním halogenovým osvětlením a neváháme koupel doplnit ještě puštěním relaxační hudby. A pak už necháme jen pracovat techniku, desítky podvodních trysek se postarají o naši pohodu, uvolní napjaté tělo a navodí pocit uvolnění. Ani zbytečného hluku při vychutnávání si lázně se bát nemusíme, motory nové generace jsou skutečně tiché a svým chodem průběh lázně neruší. A údržba? Hydromasážní vany jsou vybaveny samočisticím systémem, který teplým vzduchem přefoukne trysky, vyžene zbývající kapky vody a udržuje tak rozvody čisté pro budoucí užívání.

Zanechat komentář