Montované haly pomohou rozjet vaše podnikání

V posledních letech je možné sledovat v podnikání jeden z moderních trendů, kdy montované haly postupně vytlačují klasická zděná řešení. Jedná se o logický krok, a to rozhodně nejen z důvodu finančních nároků. Na následujících řádcích jsou shrnuty některé přednosti montovaných hal.

Plachtové multifunkční haly s dlouhou tradicí

Plachtové haly se mimo jiné vyznačují tím, že mají multifunkční využití. Kromě toho, že mohou fungovat jako sklad zboží nebo materiálu, představují i vhodný přístřešek pro zemědělskou techniku.

Společnost POLAK CZ se pohybuje na trhu již od roku 1999 a o její montované haly je zájem i v zahraničí. Je tomu tak i z toho důvodu, že pro ni nepředstavuje problém realizovat zakázku na klíč. Nezanedbává ani vývoj nových výrobních postupů a technologií, protože v tomto odvětví samozřejmě není snadné držet krok se špičkou.

Plachtovým halám nevadí žádné počasí

Pláště hal jsou zhotoveny ze speciální vysoce odolné textilie, přičemž klienti si mají příležitost vybrat z celé řady barevných odstínů, aby haly odpovídaly i jejich estetickému cítění. Plachty na haly se přitom mohou pochlubit mimořádnou odolností k nepříznivým klimatickým podmínkám. Za každou plachtovou halu se vždy po důkladné prohlídce zaručí nezávislý statik.

Výhody plachtových hal

Pro pořízení plachtové montované haly od společnosti Polák montované haly mluví i řada dalších důvodů. Tyto haly jsou takřka bezúdržbové, takže se o ně není nutné skoro vůbec starat. Montáž a demontáž plachtových hal se pak vyznačuje jednoduchostí, takže není problém je v případě potřeby přesunout na jiné místo, což je samozřejmě představa u zděných hal nerealizovatelná. Ke každé hale si navíc mohou klienti vybrat z celé řady doplňků a volitelných prvků od zateplovacího systému přes umělé osvětlení k odvětrávání.

Zanechat komentář