Nápady na hernu, kterou vy a vaše děti budete milovat

Herny jsou obvykle jedna místnost v domě, kde se můžete odvázat a předvést svůj smysl pro legraci, zábavu i kreativitu. Při výběru systému zdobení pro váš dětský pokoj, platí, že čím více nápadité a pestré jsou, tím lépe. Je to hrací prostor pro vaše děti, které zde mohou rozvíjet svou představivost.

Existuje několik aspektů, jak zrealizovat při plánování své nápady na dětský pokoj. Za prvé, kompromis; vy a vaše dítě bude pravděpodobně mít jiné priority, pokud jde o výzdobu herny, ale snažte se setkat někde uprostřed. Najděte způsob, jak vytvořit flexibilní prostor, který splňuje potřeby a požadavky všech. Dalším důležitým prvkem je plán pro budoucnost jako je výzdoba herny pro batole, která je samozřejmě zcela odlišná na rozdíl od vytvoření zóny pro dospívající. Zkuste si vybrat nábytek, který se hodí pro menší děto a bude s vaším dítětem růst.

napady na hernu-2

Nezapomeňte zde zahrnout pracovní prostor. Vymyslete dětem prostor nejen na hraní, ale i na práci a dělání úkolů či jejich tvoření. Stačí dítěti poskytnout kout, který lze dobře využít a přidat nízký stolek a dětské židle. Pokud nemáte moc místa, zkuste nástěnnou tabulku, která se dá sklopit dolů. Budete také potřebovat úložiště pro psací potřeby, kde budou schovány zásoby kreativních materiálů. Pohyblivý vozík je skvělým řešením.

Přidejte dostatek místa k sezení a vytvořte zde prostor pro setkání s přáteli a relaxaci. Rozkládací pohovka je dobrá volba, místnost můžete využít také jako ložnici pro hosty. Dobrou volbou jsou rozkládací matrace.

napady na hernu-3

Přístupné skladování ve správné výšce je klíčovým prvkem pro udržení prostoru organizovaného a příjemného. Zónu lze zařídit podle témat, takže je jednoduché pro děti, zjistit, co se děje a kde. Nábytek udržujte v nízké úrovni, aby byl snadno přístupný a můžete začlenit ukládání do prostorů, jako úložné police pod oknem nebo nízké komody.

A konečně, můžete dát herně identitu s osobním stylem. Přidat odvážné barvy na stěnách herny a tím, že formujete oblíbené obrazy, které vaše děti mohou samy vymyslet. Vyberte si rámy z čirého plastu, spíše než sklo, takže mohou děti svépomoci namontovat své dílka. Je-li obraz příliš velký pro rám zkuste jej rozřezat í do sekcí, můžete využít jednoduché pasparty či obyčejné rámy.

Herna s velkým otevřeným designem

Čerstvě natřené dřevo a obrovské okenní křídlo udržuje v herně světlo a světlé místa s minimální námahou. Dejte svým dětem dostatek flexibilní podlahové plochy pro nápaditou hru. Pokryjte podlahy s měkkými a barevnými koberečky, které dotvoří v místnosti příjemný pocit.

nápady na hernu-1

Zanechat komentář