Nejspolehlivější zabezpečení objektu Vám zajistí bezpečnostní agentura

Cítit se v bezpečí je jedna z nejdůležitějších potřeb a v dnešní době, kdy mají lupiči čím dál promyšlenější metody, je třeba myslet na opravdu kvalitní a spolehlivé zabezpečení. Platí to jak pro stavby, domy a byty, tak i pro různé komerční objekty, kde jsou potřeba zase trochu jiné, sofistikovanější systémy. V každém případě je důležité, zabezpečení staveb, objektů a pozemků nepodceňovat a zajistit, abychom náš dům, byt nebo jinou budovu měli maximálně zabezpečenou a byli tak připraveni na případný útok lupičů.

Zabezpečení objektů lze řešit různými způsoby

Ostraha objektů se dá vyřešit různými metodami. V základu ji můžeme rozdělit do dvou typů – na pasivní a aktivní. Zatímco do pasivního zabezpečení patří především bezpečnostní dveře, různé kamerové systémy, čidla, senzory a další prvky, pod pojmem aktivní zabezpečení jsou myšleny např. služby bezpečnostních agentur, které zajišťují fyzickou ostrahu objektů. Konkrétní výběr bezpečnostního řešení pak samozřejmě závisí na tom, o jaký typ objektu se jedná – u panelákového bytu stačí kvalitní bezpečnostní dveře a přístupový systém, u rozsáhlých komerčních objektů už se mnohdy vyplatí i zajištění fyzické ostrahy.

Zabezpečení domu: Fyzická ostraha

Moderní zabezpečovací systémy zvládnou spoustu věcí

Zatímco v minulosti sloužily zabezpečovací systémy výhradně k ochraně lidí a majetku, dnes už tato zařízení umožňují i spoustu jiných funkcí – jejich prostřednictvím můžete na dálku obsluhovat různá zařízení ve Vašem objektu. Součástí těchto systémů jsou často i speciální mobilní aplikace, s nimiž lze nejen snadno kontrolovat, zda se ve střeženém objektu nic nekalého neděje, ale zároveň umožňují i další funkce – např. otevírání vjezdové brány, ovládání topení, ovládání osvětlení, zavlažování zahrady atd.

Kombinace pasivní a aktivní ochrany je ideálním řešením

Nejúčinnějším a nejspolehlivějším řešením je ale kombinace pasivních ochranných prvků s těmi aktivními. Jinými slovy,  nejlepší je mít objekt zabezpečený nejen pomocí pasivních bezpečnostních prvků, ale také pomocí aktivní ostrahy objektů. Tu Vám nejlépe zajistí profesionální bezpečnostní agentura, která má dostatek zkušeností a na níž se budete moci plně spolehnout. Aktivní ochrana navíc neznamená automaticky to, že bude někdo neustále stát před Vaším objektem – jedná se i o takové služby, jako je pult centrální ochrany (PCO), kdy je Váš objekt pod neustálým kamerovým dohledem. Jakmile by došlo k nedovolenému vniknutí, ihned by na místo vyrazili pracovníci bezpečnostní agentury.

Zabezpečení domu: Kamera

Ostraha objektů od společnosti TOP Security

Zabezpečení objektů je třeba svěřit opravdovým profesionálům, jenž mají dostatek zkušeností a dokážou si poradit s jakoukoli situací. Jednou ze společností, která Vám v této oblasti může nabídnout nejlepší služby, je bezpečnostní agentura TOP Security. Ta má v tomto oboru více než 20 let praxe a pracují v ní odborně vyškolení zaměstnanci, kteří se postarají o profesionální ochranu Vašeho majetku. TOP Security nabízí ostrahu objektů po celém území ČR a disponuje několika vlastními pulty centrální ochrany. Její služby jsou vhodné pro všechny typy objektů – bytových, firemních i průmyslových. Samozřejmostí je vybavení tou nejmodernější technikou a široká škála poskytovaných služeb, mezi něž patří fyzická ostraha objektů u jejich vstupu, evidence a kontrola vozidel, monitoring bezpečnostních kamer, recepční a vrátné služby, kontrolní pochůzky v rámci areálu a mnoho dalších.

Více informací o bezpečnostní agentuře TOP Security a jejich kompletní nabídku služeb naleznete na internetových stránkách na adrese www.topsecurity.cz.

 • Fyzická ostraha u vstupu do objektu
 • Vrátné či recepční služby
 • Evidence a kontrola vjíždějících a vyjíždějících vozidel
 • Zamezení vstupu do objektu s nepovolenými předměty
 • Zamezení vstupu do objektu neoprávněným osobám
 • Fyzická ostraha uvnitř objektu
 • Pravidelné kontrolní pochůzky areálem
 • Fyzická ostraha objektů se cvičeným psem
 • Ozbrojená ostraha
 • Předcházení rizikovým situacím
 • Zamezení krádeží či ničení majetku
 • Monitoring bezpečnostních kamer
 • Kontrola oplocení, uzavření a uzamčení prostor
 • Kontrola neporušenosti zámků, mříží a oken
 • Základní protipožární dohled
 • Okamžité informování záchranných a bezpečnostních složek
 • A mnoho dalšího…

“Naše služby v oblasti komerční bezpečnosti jsou zkrátka komplexní, efektivní a spolehlivé. Všichni naši zaměstnanci jsou perfektně vyškolení profesionálové, takže dokážou vždy adekvátně zareagovat. Nehledě na to, že klademe důraz na výbornou reprezentaci. K ochraně objektů a osob používáme nejmodernější techniku a vybavení, díky tomu patříme ke špičce v oblasti komerční bezpečnosti. Pro každého připravíme adekvátní zabezpečení na míru a to vše za velice příznivé ceny. Bezpečnostní audit a návrh zdarma!”

Zanechat komentář