Obytné stavební buňky jsou pomocníkem nejen na stavbě

Obytné buňky jsou nejrozšířenějším způsobem zajištění dočasného zázemí pro personál stavební firmy. Jsou to takové ty plechové krabice, které vidíte na každé stavbě. Ale nevěřili byste, jaké úžasné vlastnosti může tato krabice mít, a kde všude ji můžete využít.

Stavební buňky jsou kompletně zasíťovány a vybaveny standardním osvětlením, plně tak nahradí cihlovou budovu. Dle vlastních požadavků si můžete přidat okna či dveře. Vše je plně uzamykatelné. Lidé si obytné buňky často jen pronajímají jako pomocníky na stavbách. Ale když si ji zakoupíte, určitě neprohloupíte, může vám sloužit ještě dlouhá léta – například jako úschovna pro haraburdí ze sklepa, nebo jako dílna čí zázemí pro zahradničením posedlou manželku.

Na stavbách jsou buňky využívány také proto, že je můžete jednoduše převézt z místa na místo. Stačí je naložit na korbu nákladního vozu a už můžou dělat parádu někde jinde. Díky pravidelnému obdélníkovému tvaru nabízí efektivní využití prostoru. Všem dočasně „ubytovaným“ nabízí maximální komfort.

Navíc je většina stavebních buněk kvalitně zaizolována, takže v případě nepříznivého počasí poskytne kýžené útočiště všem pracovníkům.

V současné době je trendem stavět z obytných kontejnerů domy. Jedná se o ekonomickou a finančně výhodnou alternativu stavebního materiálu. A protože architekti rádi popustí uzdu své fantazii, vznikají z nich opravdu luxusní domy. Dokonce jsou i velmi originální, protože jednotlivé buňky můžete různě skládat vedle sebe i na sebe.

Díky variabilním sestavám z kontejnerů se staví i rozlehlejší komplexy, jako jsou školky, školy či ubytovny. Obytné stavební buňky můžou být totiž šikovným výrobcem vyrobeny přímo na míru vašim potřebám.

Využití stavebních buněk

  • poslouží jako adekvátní zázemí pro dělníky na stavbách (v současnosti nejrozšířenější způsob využití),
  • v případě potřeby ji využijete i jako mobilní kancelář,
  • kutilové si ji vyčlení jako prostor pro uskladnění svého nářadí a nástrojů,
  • při pořádání kulturních akcí jsou využívány jako hygienické zázemí – umývárny a WC

Obytné stavební buňky jsou také známy pod názvem „unimobuňka“. Často se prodávají i různě po bazarech. Pokud se uchýlíte ke koupi unimobuňky přes bazar, přiberte s sebou odborníka a buňku si do nejmenšího detailu prohlédněte. Žádný nedostatek nesmí uniknout vaší pozornosti. Vyhnete se tak pozdějším obtížím.

Pokud potřebujete dodatečné zázemí nebo náhradní prostor v případě hádky s manželkou, jsou pro vás stavební obytné buňky to pravé ořechové. Představují rychlé a flexibilní řešení vašeho aktuálního problému.

Zanechat komentář