AXIOM REAL: Odstranit graffiti z fasády není jen tak

Graffiti je problém, se kterým se potýkají zastupitelé měst i soukromé osoby. Pokud jste se stali obětí samozvaného umělce i vy, jistě nechcete, aby malůvky hyzdily váš majetek déle, než je bezpodmínečně nutné. Ale jak se s nimi vypořádat? Odstranění graffiti svépomocí sice není nereálné, ale bez předchozích zkušeností a odpovídajícího vybavení může snaha skončit fiaskem. Své o tom vědí zkušení technici z AXIOM REAL – jedné z předních společností, které se zabývají čištěním fasád na profesionální úrovni.

V čem je háček?

Sprejeři jsou vynalézaví a používají barvy, které se běžnými metodami čistí jen velmi těžko. Pouhým přemalováním nic nevyřešíte – graffiti bude pravděpodobně prosvítat i po aplikaci několika vrstev.

Další možností jsou speciální rozpouštědla. Ty mohou být účinná, ovšem pouze za předpokladu, kdy správně odhadnete typ barvy. V opačném případě graffiti rozmažete, ale rozhodně neodstraníte.

Odstranění grafity

Jak fasádu čistí odborníci?

Stačí zavolat na bezplatnou linku AXIOM REAL (kontaktní údaje najdete na ars.cz) a domluvit se na příjezdu technika. Ten provede analýzu povrchu, seznámí vás s předběžnou cenovou kalkulací a na menší ploše demonstruje odstranění graffiti v praxi. Budete-li s výsledkem čištění od graffiti spokojeni, domluvíte se na termínu realizace.

AXIOM REAL disponuje moderními systémy Torbo, které čistí povrchy na principu pískování. Tato technologie je natolik šetrná vůči opracovávanému povrchu, že se využívá také při renovaci historických objektů.

Vyčištěním fasády však rozsah služeb společnosti AXIOM REAL nekončí. V rámci prevence před dalším poškozením nabízí speciální antigraffiti nátěry. Čištění takto ošetřených povrchů je již snadné a velmi rychlé.

Zanechat komentář