Plasty dnes využijete nejenom v oblasti stavebnictví. Kde je brát?

Ať už se vaše firma specializuje na jakoukoliv výrobu, obvykle se neobejde bez použití kvalitních plastových částí. To platí nejen pro odvětví, které zhotovuje své výrobky primárně z tohoto materiálu, ale například i pro automobilový průmysl. Pokud takové součástky či produkty aktuálně hledáte, máme pro vás skvělé řešení.

Kvalitní a přesné lisování

Pro přesný tvar a rozměrovou přesnost, vysokou trvanlivost i bezchybnou kvalitu povrchu je tu technologie lisování a vstřikování plastů. Tu zprostředkovává firma M.Ward Manufacturing, s.r.o., jež nabízí už od roku 2002 své služby velkým projektům i menším zákazníkům. Vedle zpracování přináší ještě další související služby jako je například:

  • Skladování – dočasně i po delší dobu
  • Montáž – kompletace do hotových výrobků včetně komponentů od jiných výrobců
  • Výroba forem – ve spolupráci s nástrojárnou, jež je součástí skupiny Maurice Ward Group

Hlavní výhodou, již získáte, je kvalita a také vysoká přesnost. Lisování plastů je technologie, která dokáže do detailu zhotovit i ty nejsložitější součástky s váhou od 1 gramu až do několika kilogramů. Zároveň M.Ward Manufacturing velmi dbá na kvalitu materiálu. Lisovna plastů stejně jako samotný proces prochází pravidelnými inovacemi. Drží tak stále krok s požadavky svých zákazníků.

Přizpůsobeno zákazníkovi

M.Ward Manufacturing disponuje vstřikolisy více přítlačných sil a také pracuje s různými druhy plastů jako například PA6, PA66, PC, ABS/PC, PMMA, PP, PPT, TPO, POM a jiné. Po domluvě lze zhotovit nejen plastové díly z nabízených materiálů, ale i takové, které jsou vyrobené z dalších surovin. Také v oblasti značení si zákazník může určit, jaké preferuje způsoby od etiket na obale, přes QR kódy až po vyrytí přímo do lisovací formy. Pro více informací navštivte www.mwardmfg.com. Přes webovou stránku snadno vytvoříte poptávku a v případě dotazu můžete firmu jednoduše kontaktovat.

Zanechat komentář