Policové regály představují řešení, které hledáte

Regály najdou své využití v každém podniku nebo skladě. Existuje jich přitom celá řada druhů a je záhodno zvolit takový, který bude co nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Mezi základní kritéria výběru zpravidla patří nízká cena a vysoká nosnost. Určitě však neuškodí přihlížet i k některým dalším vlastnostem.

Policové regály SUPER mají široké využití

Tyto požadavky splňují mimo jiné profesionální policové regály SUPER. Hodí se k ukládání archiválií, různého drobného materiálu, ale jsou ideální rovněž pro domácí použití, kdy jsou využívány třeba ke skladování pneumatik. V módním průmyslu se využívají ke skladování oděvů.

Stavebnicový regálový systém SUPER 1

Regálová řada SUPER 1 je označení pro stavebnicový regálový systém, jenž slouží k ukládání nepaletovaného, volně loženého zboží, archivních krabic, šanonů i přepravek.

Tato regálová konstrukce sestává z rámů a polic. Rám je bezšroubový a skládá se ze sloupů, traverz, diagonál i patek sloupů. Čelní rámy regálových řad bývají někdy doplněny o dekorativní panel.

Plastové přepravky mají celou řadu předností

Mezi známé prodejce se bezpochyby řadí společnost Storage, která má ve své nabídce i různé přepravky. Ve skladových a výrobních prostorech se stále větší oblibě těší plastové přepravky různých modelů.

Mezi jejich přednosti patří variabilita, kdy lze vybrat přepravky rovné, kónické, zkosené, univerzální i skladovací. Plastové přepravky jsou navíc stohovatelné, díky čemuž je garantována jejich skladnost. Využitelné jsou i jako vratné obaly.

Každý, kdo někdy pracoval ve skladu, si rozhodně bude pochvalovat i jejich nízkou hmotnost, jejíž zásluhou je manipulace s nimi velmi jednoduchá. Nijak jim to přitom neubírá na jejich vysoké nosnosti, stabilitě a pevnosti.

Případné zájemce o skladové vybavení je možné k získání bližších informací odkázat na www.storagecz.cz.

Zanechat komentář