Potřebujete vyřešit dočasné navýšení skladové kapacity?

Někdy však. Či už z důvodu dočasné nadvýroby, přemístění nebo rozšíření Vám poskytnou lehké skladové haly kvalitní zázemí pro vaše výrobky, stroje nebo materiál. Díky obrovské flexibilitě a cenové dostupnosti mohou pro Vás představovat ideální řešení.

Využití lehkých skladovacích hal

Lehké montované haly lze použít jako náhradní výrobní nebo skladovací prostory pro krátkodobé i dlouhodobé uskladnení vaších výrobků, strojů nebo materiálu. Jednou z výhod těchto systémů je rychlá montáž a demontáž a ohromná flexibilita, co se týče velkosti, tvaru nebo umístění. Velikost haly si můžete určit přesně podle vašich požadavků a do budoucna i snadno měnit. Základem těchto hal je ocelová modulová konstrukce s plechovým nebo plachtovým opláštením.

Výhody mobilních hal

Rychlá montáž není jedinou výhodou mobilních hal . Jejich využití je atraktivní i z hlediska financí. V porovnání s tradičními zděnými zástavbami, jejichž výstavba si vyžaduje podstatne více financí i času, představuje mobilní hala velmi atraktivní alternativu. Další důvod proč byste měli zvážit tohle řešení, je fakt, že lehké montované haly lze postavit na téměř libovolném povrchu.

Některé společnosti nabízejí i doplňkové služby, které umí být součásti takové haly. Plachtové haly lze doplnit posuvnými vraty, únikovými východy, požárním systémem, elektrorozvody, osvětlením, vytápěním nebo klimatizací.

V případe, že potřebujete mobilní halu jenom na krátkodobé využití, můžete si ji výhodně pronajmout. Pronájem představuje ekonomicky efektivní řešení v období sezóny, krátkodobého zastřešení skladu, prodeje, a dalších prostor.

Jak je vidět, popularita montovaných hal neustále roste zejména díky jejich všetrannému využití. Navíc se vůbec nemusíte obávat, že po pár letech užívání bude potřebná výměna, protože odhadovaná životnost těchto hal je pro opláštění 20 let a pro konstrukci až 40 let.

Zanechat komentář