Představujeme špičková plastová okna se systémem Kömmerling

Snadná údržba, nižší cena, dlouhá životnost – to jsou výhody plastových oken, které už asi znáte z různých reklam. Jak vybrat plastová okna a na jaké parametry se dívat si představíme v dnešním článku.

Hlavním parametrem při výběru plastového okna je jeho tepelná izolace. Výrobci proto udávají údaj “propustnost tepla profilem” (Uf). Udává se ve Wattech na metr čtvereční a Kelvin (W / m2K). Dozvíte se z něj, kolik energie propustí metr čtvereční rámu při rozdílu teplot vnějšího a vnitřního prostředí o 1 stupeň Kelvina. Čím menší údaj, tím lépe. Doporučená hodnota je mezi 0,8 až maximálně 1,2. Výroba plastových oken Plzeň používa špičkové profily Kömmerling, samozřejmostí je i kvalitní sklo a kování. Jejich okna díky tomu disponují perfektními tepelně-izolačními, protihlukovými i bezpečnostními vlastnostmi.

Nejlepší okenní systém ve své třídě

Profily Kömmerling patří ve své třídě k jedněm z nejmodernějších a nejlepších okenním systémům. Nejvyšší kvalita, optimální ochrana proti hluku, spolehlivá ochrana proti vloupání a rozmanitá škála možností řešení – i tohle jsou výhody, které vám zvýší domácí pohodu. Profily Kömmerling jsou vyrobeny s parametrem Uf od 0,95 W/m2K. S takovými perfektními izolačními vlastnostmi šetří náklady a energie. I proto ho doporučujeme nejen do běžných bytových nebo administrativních staveb ale i do nízkoenergetických domů.

Pro vyšší tepelný standard, okna pro pasivní dům, doporučujeme širší profil se stavební hloubkou 88 mm se 7 komorovým systémem a s kvalitním izolačním trojsklem.

Těsnění

Nejdůležitější částí rámu je totiž jeho těsnění. Dorazové těsnění okna Plzeň patří do standardní výbavy, které sice perfektně těsní, ale nezabraňuje vnitřnímu rosení. Středové těsnění je lepší než dorazové, protože zabraňuje zatékání do komor a zdiva, korozi kování nebo pocení rámů. Chcete-li z plastového okna vytěžit to nejlepší, pak si vyberte kombinaci dorazového a středového těsnění.

Dvojsklo nebo trojsklo?

Tento údaj udává počet izolačních skel, které v oknech jsou. Mezi skly je pak velmi důležitý distanční rámeček, který snižuje rosení. Vybrat si můžete mezi klasickým transparentním sklem a skly se speciální úpravou.

Společnost PGOkno působící v okolí Plzně je připravena vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníka a poskytnout Vám vysokou kvalitu oken a souvisejících služeb, jako například servis již namontovaných oken a dveří od jiných firem a montáž. Více se dozvíte na jejich stránkách www.pgokno.cz

Zanechat komentář