Při rekonstrukci bytu zvažte pokládku PVC podlahy!

Chystáte se na rekonstrukci bytu, případně budete budovat byt zcela nový, a uvažujete o tom, jakou podlahu byste do něho měli zvolit?

V tom případě je na místě navštívit internetové stránky společnosti Riva, jež se řadí k největším prodejcům podlahových krytin v rámci celé České republiky.

K pokládce do bytu jsou vhodné heterogenní PVC podlahy

PVC podlahy představují velmi oblíbený sortiment, přičemž nejsou přehnaně finančně náročné. Krytiny z PVC se běžně dělí na heterogenní a homogenní.

Heterogenní sestávají z více vrstev, a to vrchní vrstvy PVC a spodních měkkých a izolačních textilií. Na podlahu se lepí za pomoci speciálních lepidel. Homogenní podlahy se primárně pro domácnosti nevyužívají.

Bytové PVC podlahy nevadí ani alergikům

PVC podlahy jsou vhodné i do vlhkého prostředí, když je možné současně volit z téměř neomezeně velkého výběru dekorů.

Bytové podlahy vynikají svojí trvanlivostí a odolností, když jejich pokládka i údržba je velice jednoduchá. Vinylová krytina se totiž jednoduše čistí a zásluhou její konzistence je možné ji doporučit i pro alergiky.

Zátěžové PVC podlahy se ubrání i poškrábání a skvrnám

Zátěžové PVC podlahy se využívají nejen v domácnostech, ale běžně se je s nimi možné střetnout i v kancelářích nebo zdravotnických zařízeních.

Společnost Riva má k dispozici pestrý výběr dekorů v rozličných barevných kombinacích, přičemž zátěžové podlahy vykazují značnou odolnost proti poškrábání a skvrnám.

PVC podlahy z obdélníkových lamel se velmi jednoduše montují

PVC podlahy jsou pro většinu lidí příjemné na dotyk. V nabídce bývají i obdélníkové lamely, jež jsou zásluhou záskočkového mechanismu velice jednoduché na montáž.

PVC podlahy představují ideální typ podlahové krytiny pro každého, kdo nechce zbytečně utrácet vyšší finanční částku, ale současně si chce pořídit esteticky vkusnou podlahu vykazující značný stupeň odolnosti!

Zanechat komentář