Při výběru bezpečnostních dveří se zaměřte i na materiál

Pořízení nových dveří do bytu je důležitý krok, u kterého se rozhodně nevyplácí šetřit. Vsaďte na kvalitu. Pořiďte si dveře bezpečnostní třídy 3, které mnoho vydrží a ještě k tomu dobře vypadají. Jaký materiál je ten správný?

Nejdůležitější je to, co mají uvnitř

Správné bezpečnostní dveře tvoří panel, na kterém je ocelový pozinkovaný plech pokrytý kvalitní a odolnou PVC folií. Díky patentované konstrukci a materiálům dveře odolají hrubé síle, páčidlu, ruční vrtačce i šroubováku. Pro běžné zloděje se stanou nepřekonatelnou překážkou. Po celé šířce jsou navíc umístěny lamely z kalené oceli. Vše drží pevně pohromadě rám z vrstveně klíženého dřeva. Do bezpečnostních dveří jsou zabudované další zabezpečovací prvky, které u obyčejných nenajdete:

  • hlavní zámek atestovaný na tlak 1 tunu
  • 3 bezpečnostní trny proti vytržení křídla
  • speciální panty s hroty proti vysazení
  • až 12 zamykacích bodů
  • přídavný zámek pro zamykání zevnitř

Bezpečnostní dveře

Plech ustojí pokusy zlodějů, počasí i kritické sousedy

Pokud vybíráte dveře do bytu v paneláku, nemusí vás vliv počasí trápit. Obyvatelé rodinných domů však ocení, že plech odolá změnám vlhkosti i teplot. Dveře tak nepotřebují časté seřizování. Plech odolá nejen počasí, ale i lidem. Snaha o překonání bezpečnostních dveří je mnohem složitější, a zloději to moc dobře vědí. Díky použitému materiálu a dvojitému těsnění dokáží dveře navíc snížit hluk až o 44 decibelů. Tím vás ochrání od rozhovorů sousedů a dalším zvukům z chodby.

Povrch dveří z PVC skvěle vypadá a snadno se udržuje

Povrch z PVC folie odolá vlivům světla, počasí i času. Jeho kvalita zůstává i po několika letech stejná a jeho vlastnosti se nemění. Materiál nevyžaduje ani žádnou speciální péči. Čistit ho můžete běžnými prostředky. Díky PVC folii si navíc můžete vybrat z široké nabídky dekorů. Dveře tak budou nejen dobře sloužit, ale i vypadat.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře nabízí 4 hlavní výhody

Bezpečnostní bytové dveře jsou vytvořeny nejen aby chránily vaši domácnost proti zlodějům. Přináší i další výhody.

  • Bezpečnostní třída 3 odolná proti vysazení, vyvrtání zámku a poškození páčidlem, šroubovákem nebo vrtačkou,
  • Protihlukové vlastnosti,
  • Protipožární odolnost,
  • Tepelně-izolační vlastnosti.

Bezpečnostní dveře

Nevíte si rady?

Vyznat se v nabídce bezpečnostní dveří je někdy opravdu těžké. Vždy ale platí, že je lepší hledat kvalitní bezpečnostní dveře u odborníků. Ve firmě HT dveře najdete odborníky, kteří na trhu působí už od roku 1993. Pomohou vám vybrat správný typ dveří a jejich montážníci se postarají o kompletní výměnu včetně zárubní. O kvalitě jejich výrobků svědčí i fakt, že na dveře nabízí záruku až 10 let.

Bezpečnostní dveře HT

Zanechat komentář