Profesionální úklidové služby mívají široké portfolio služeb

Úklid bývá v některých společnostech podceňován a je to rozhodně na škodu věci. Jaký dojem asi může vyvolat u potenciálního klienta firma, která nedbá na pořádek ve svých vlastních prostorách?

Svěřili byste se bez obav do jejích rukou? Z toho důvodu je možné investici do profesionálních úklidových služeb hodnotit jako velmi perspektivní a návratnou.

Úklidové služby by měly ladit se standardy Asociace úklidových služeb

Je jen na majiteli dané společnosti, jestli se rozhodne pro pravidelný úklid v jistých intervalech, případně zvolí pravidelný denní úklid.

Vždy by si měl ale pohlídat, aby úklidové služby skutečně odevzdávaly slíbené výsledky a současně dodržovaly standardizaci Asociace úklidových služeb.

Generální úklid lze zadat v komerčních i soukromých prostorách

Některé úklidové služby jsou angažovány speciálně kvůli generálnímu úklidu, kdy zaměstnanci daných úklidových služeb v určitý čas převezmou objekt a ve stanovené době provedou následný úklid, aby opět zadavateli předali pečlivě vyčištěný a uklizený prostor.

Tento generální úklid nemusí být uskutečňován jen v komerčních prostorách, ale stále častěji se lze setkat i s generálním úklidem rodinných domů a bytů.

Údržba zeleně je vždy v souladu s požadavky majitele

Prověřené úklidové služby nezaskočí ani údržba zeleně v interiéru i v parcích. Tyto komplexní služby sahají od projektové dokumentace přes uskutečnění projektu až k profesionální péči o rostliny a zelené plochy, což je skutečně zásluhou toho, že disponují moderní technikou.

V případě údržby interiérové zeleně si pochopitelně může každý zákazník sestavit individuální plán, který jsou zaměstnanci úklidových služeb povinni dodržovat.

Se stavebním úklidem se není nutné zbytečně zatěžovat

Úklidové služby vykonávají i stavební úklid a úklid před kolaudací, díky čemuž šetří nervy majitelů nemovitostí. Koho by neotravovalo třeba odvážení suti a stavebního odpadu?

Podobně je tomu i s výškovými pracemi, k nimž patří mytí fasád i svislých povrchů.

S jednou z prověřených úklidových služeb s mnohaletou historií se můžete seznámit třeba na http://www.hgs.cz/uklid-uklidove-sluzby.

Zanechat komentář