Prověřený materiál s novým designem

Na známém lidovém rčení “Vezmeme to pěkně od podlahy” určitě něco bude. Kvalitní podlaha s dobrými užitnými vlastnostmi a neotřelým designem je základem interiéru a přispívá značnou měrou k pohodě uživatele bytu. Své o tom vědí i výrobci, kteří každoročně obnovují a modernizují nabízený sortiment. A protože k těm nejoblíbenějším patří materiály přírodní, zastavíme se u podlah dřevěných, dubových.

K stálicím vedoucích žebříček pomyslné popularity patří vlastně již celá staletí, protože od dob našich prababiček jejich podoba dosáhla značných změn. Desky do běla vydrhnutou mýdlovou vodou bychom v současném interiéru hledali těžko (ještě snad v rustikálně laděném víkendovém sídle), úpravě povrchu se totiž věnuje pozornost vpravdě mimořádná, a je nutno říci, že oprávněně.

Ať už se zajímáme o podlahu dřevěnou plovoucí, o parkety, masivní podlahu z desek nebo povrch dýhovaný – jedno mají společné. Nejen neotřelý design, ale i otázka co nejlehčí údržby a také životnosti je v popředí zájmu výrobců. Pomocí tříslovin, látek přirozeně obsažených v dubovém dřevě, dosahují výrobci ozvláštnění, změnu barevnosti podlah. V kombinaci s aktivátory na bázi přírodních mořidel přinášejí možnost barevných obměn, které jsou velmi přirozené a především také trvalé. Každý zájemce má tak možnost vybrat si odstín a povrchovou úpravu odpovídající jeho představám a stylu zařizovaného interiéru. Zbývá jen pečlivě dohlédnout na profesionální pokládku.

Zanechat komentář