Pytlované uhlí je ideálním řešením pro řadu domácností

Patříte mezi domácnosti, které topí uhlím?

Rozhodně v tom nejste sami!

Dokonce existují statistiky, podle nichž se až 40 % elektřiny na světě vyrobí prostřednictvím uhlí. Kdežto v továrnách je nákup uhlí po tunách chápat jako opodstatněný, doma je jistě lepší zvolit nějaké rozumnější řešení. Tím může být právě nákup v pytlích!

U pytlovaného uhlí vás nikdo neošidí!

Pytlované uhlí je velmi dobře skladné, když se prodává po 25 kilogramech.

Pokud patříte mezi nedůvěřivce, jistě oceníte, že tímto způsobem si můžete poměrně jednoduše ověřit, jestli vás prodejce neošidil.

Pytlované uhlí znamená konec nebetyčné dřiny

Pytlované uhlí však vyniká především jednoduchou manipulací. Pytel o váze 25 kg totiž unese snad každý!

Současně odpadají starosti s uhelným prachem a s nepořádkem, jenž je s každým skládáním uhlí neodmyslitelně spojený.

Pytlované uhlí se prodává v řadě různých druhů

V dnešní době není problém zakoupit prvotřídní černé i hnědé pytlované uhlí té nejvyšší kvality. Toto uhlí se prodává pro klasická kamna, ale také automatické kotle. K dostání je kovářské černé uhlí i ledvické nebo bílinské.

Jedním z argumentů pro pytlované uhlí je i skutečnost, že v sousedním Německu již dnes sypané uhlí za tím pytlovaným v oblíbenosti do značné míry zaostává.

Oblíbenost uhlí lze garantovat i do budoucna

I do budoucna je možné počítat s tím, že se uhlím bude topit i nadále. Nové, moderní kotle totiž garantují úsporu paliva až 30 %, současně lze na jejich nákup obdržet dotaci. Většina moderních kotlů se také může chlubit tím, že mají nejen vysokou účinnost, ale také značně snižují znečištění ovzduší.

Zcela zásadní je i skutečnost, že uhlí lze stále řadit mezi nejlevnější paliva.

Pytlované uhlí je potom v porovnání s tím sypaným daleko lépe manipulovatelné, takže můžete zapomenout na to, že byste ještě dva dny po jeho skládání nemohli narovnat svá záda!

Zanechat komentář