Řešíte fasádu svého domu? Jděte na to moderně

Plášť je na každé budově jednou z nejdůležitějších částí. Pokud jste v situaci, kdy fasádu na svém domě řešíte, je dobré vědět o všech možnostech. Včetně těch moderních. Mezi ty se řadí i produkty firmy PREFA, která rozhodně není žádným nováčkem na našem trhu. Právě naopak v Evropě je již více než 70 let a u  nás letos oslavila 15 let působení. Podívejme se společně na to, čím jsou její fasádní systémy výjimečné.

Unikátní vzhled

Myslíte si, že fasáda domu musí být nudná? Je tomu právě naopak. Toto řešení vás přesvědčí o tom, jak dokonale může vypadat. Někteří dané řešení dokonce nazývají uměleckým dílem. A nejsou daleko od pravdy. Fasádní systémy jsou zárukou, že i z obyčejné stavby dokážou udělat něco neobyčejného. Přitom velmi jednoduše. Ostatně hotové realizace vás o tom přesvědčí.

Vysoká kvalita

Další unikát tohoto fasádního systému je to, že PREFA Aluminiumprodukte garantuje skutečně špičkovou kvalitu se zárukou 40 let. Co to pro vás znamená? Že daná fasáda nabídne vysokou odolnost nejen vůči povětrnostním vlivům, ale i výkyvům teplot, nerozbije se, nezrezaví. S tím je spojena také jistota dlouhé životnosti. Ostatně nejde o jediný produkt vysoké kvality, který je touto firmou nabízen. Vzpomeňme třeba na protipovodňové zábrany, které už dokázaly ochránit majetek mnoha lidí v Rakousku před přírodním živlem v podobě velké vody, která znenadání přišla.

Klasický materiál

I když fasáda vypadá na první pohled velmi nadčasově, materiál je něco velmi známého a v podstatě klasického. Stejně jako hliníková střecha, tak i fasáda je vyrobena právě z tohoto materiálu. Díky kombinaci lehkosti a odolnosti jde o skvělou volbu, která zaručeně nezklame.

Široká škála možností

Je na vás, jak bude výsledná fasáda vypadat. Lze vybírat ze široké škály produktů. Ty se neliší jen rozměrem, ale i tvarem, či povrchem – například zlomy, na fasádních lamelách Siding.X či panelu FX.12, které následným dopadem světla dělají fasádu jedinečnou.

Zanechat komentář