Rodinný dům na klíč můžete mít za 36 až 40 týdnů

Rozhádali jste se s tchýní a jste si jisti, že s ní již pod společnou střechou déle nevydržíte? Chcete konečně začít žít rodinný život bez toho, aby vám kdokoli mluvil do vašeho soukromí?

V daném případě je ideálním řešením rodinný dům na klíč. Nemusíte se obávat, v případě volby kvalitní firmy je dostupný takřka pro každého!

Rodinné domy na klíč lze vystavět velmi rychle

Rodinné domy na klíč České Budějovice mají působnost v podstatě na celém území České republiky, i když jejich výsadním územím jsou jižní Čechy. Společnost Archeus se orientuje primárně na výstavbu zděných rodinných domů na klíč i hrubých staveb.

Předností společnosti je nejen kvalitně odvedená práce, která by měla samozřejmostí, ale především její rychlost. Zpravidla jí při použití stavebního materiálu Ytong stačí 36-40 týdnů!

Protože takřka nevyužívá mokrých procesů, je dům posléze prakticky ihned k dispozici k nastěhování.

Stavební práce České Budějovice si potrpí na dodržování smluvených cen

Stavební práce České Budějovice staví nejen levně, ale současně i dodržují smluvené ceny domu, což v tomto odvětví nebývá pravidlem. Pevná cena je garantována podle projektové dokumentace, již schvaluje stavební úřad při standardní technologii výstavby.

Změna ceny je konzultována se zákazníkem pouze v okamžiku, kdy dojde k nějaké změně projektu na jeho přání.

Díky kvalitnímu zateplení se zbavíte nepříjemné vlhkosti

Zateplování domů České Budějovice je velmi žádanou službou, protože stále více zákazníků si uvědomuje, že jim nejen šetří úspory, ale činí obyvatelnějšími prostory, v nichž žijí.

Kvalitní zateplení zapříčiní, že teplo neuniká z místnosti prostřednictvím tepelných mostů a zdivo může volně dýchat. Speciálně upravená izolace brání srážení vlhkosti v chladných rozích.

Pro hospodyně je velmi příjemnou zprávou, že společnost nezanedbává ani finální úklid po dokončení prací.

Zanechat komentář