Sedací vaky

Sedací vaky vám poskytnou komfort a příjemné lenošení u televize nebo v pokoji dětí. Získávají si velkou oblibu díky svému nápaditému vzhledu. Vybírat můžete tvary, barvy i materiály nebo si nechat zhotovit vaky na míru.

Sedací vaky Vito XL

Sedací vaky Vito XL jsou vyrobeny z EkoKůže a nabízejí výběr z několika odstínů. Kuličková výplň se přizpůsobí tvaru vašeho těla a vy ulevíte svému tělu a svalům. Díky snadné manipulací si je oblíbí i vaše děti, které milují sezení v pohodlí stejně jako vy.

Rozkládací sedací vak Felim XXL

Může sloužit nejen jako sedací vaky na sezení, ale po jeho rozložení také jako křeslo nebo velmi pohodlná přistýlka. Na výběr máte několik barev. Sedací vaky mají přísný atest protože jsou vyráběny pro děti. Jsou vhodné i pro mateřské školy. K dispozici je také sedací vak Felim XXL.

Sedací vak Žralok

Sedět na veliké židli děti nebaví. Baví je sedací vaky ve tvaru žraloka, míče nebo květiny. Tento sedací vak je vyroben z látky alcantara s bezpečnostními atesty. Zuby žraloka jsou z ekokůže. Nechejte své děti válet se a válet se a válet se. Výplň je z polystyrenových kuliček a při sezení vám zaručuje pohodlí.

Sedací vak pohovka Romelia

Sedací vak jako pohovka – to je záruka pohodlí a luxusu. Pestré barvy rozehřejí váš pokoj a vy si můžete lenošit pěkně v pohodlném vaku. Je vyroben z příjemné ekokůže a vyplněn polystyrenovými kuličkami.

Sedací vak záruka pohodlí

Sedací vaky vyrobené z kvalitních materiálů vám zaručují pohodlí a kvalitní sezení. Můžete si vybrat vaky v podobě míče, pytle, křesla či pohodvky. Na výběr jsou dvě velikosti. Standartní a XXL, kterou si zamilují především děti. Pokud si objednáte sedací vaky na mt-nabytek.cz, můžete je mít doma do druhého dne za velmi příznivou cenu. Kvalitní ekokůže se dobře udržuje a díky tomu zůstane váš vak pořád jako nový.

Zanechat komentář