Splňte si sen o moderním bydlení v centru Prahy

Láká vás bydlení v hlavním městě, ale zatím jste nenarazili na byt, který by ve všech směrech vyhovoval vašim náročným požadavkům? Toužíte po bydlení v centru, ale nemůžete si dovolit platit za extrémně drahý byt? A víte, že nemusíte? V srdci Prahy totiž vzniká nový developerský projekt, který nabízí cenově velmi atraktivní metropolitní byty. Ale pozor – již 50 % bytů je prodáno. Nepropásněte tuto jedinečnou šanci!

Strategicky výhodná lokalita

Nové levné pražské byty vznikají v rámci projektu NA VACKOVĚ na Žižkově, tedy v srdci hlavního města. Staví se v okolí ulice Olgy Havlové. V rámci projektu bude postaveno 6 budov o pěti podlažích. Vzhled budovy je přizpůsoben okolí, aby žádným způsobem nenarušil stávající tvář této městské části. V nabídce je celkem 331 bytů. Nejvíce je bytů o dispozicích 3+kk. Je jich celkem 137 a jsou ideální pro rodiny s dětmi. Pro vícečlenné rodiny bude k dispozici celkem 14 luxusních bytů 4+kk. V nabídce je i velké množství (127) malých bytů 1+kk a nechybí ani 53 bytů 2+kk. Projekt nabídne moderní byty na Praze 3 pro singles, páry i rodiny s dětmi.stavebni-servis.eu_navackove_cz_01

Moderní podoba!

Byty jsou stavěny tak, aby co nejvíce využívaly denní světlo a současně nabídly vzdušný prostor. Komfort bydlení zvyšují balkony a lodžie, v nabídce jsou i přízemní byty s vlastní malou zahrádkou. Velkou výhodou bydlení zde je těšná blízkost přírody a současně bezpečné a rychlé spojení do centra města. Lokalita má perfektní dopravní obslužnost a kompletní občanskou vybavenost.stavebni-servis.eu_navackove_cz_02

Již 50 % bytů prodáno!

Nabídka nových moderních bytů v centru města není častá, proto je o projekt rezidence Na Vackově značný zájem. Developer již ohlásil 50 % prodaných bytů. Prodány byly všechny byty v budově A.

Zalíbil se vám tento projekt? Více informací najdete na stránkách byty.navackove.cz. Ještě než se rozhodnete pro koupi bytu, zaměřte se na vaše finanční možnosti. Nikde není zaručeno, že dostanete hypoteční úvěr ve výši, kterou potřebujete. Přečtěte si ještě tento článek. Najdete v něm rady, které vám pomohou při jednání s bankou.

Zanechat komentář