Stavební firmu na rekonstrukci hledejte chytře

Většina lidí oddaluje velké rekonstrukce jako jsou výměna střešní krytiny, nová kuchyň, nebo koupelna, jak nejdéle je to možné. Až po dovolené, až po Vánocích. Mezitím domácnost chátrá. Začněte klidně dnes a poptejte stavební firmy přes poptávkový server.
Rekonstrukci domácnosti lidé oddalují, aby se vyhnuli výdajům a ušetřili si ještě nějaký čas nervy od nepohodlí. Někdy se také stává, že rekonstrukce neproběhne podle představ. Dlaždičky jsou nakřivo, umyvadlo níže než by mělo. Všemu je možné předejít důsledným výběrem kvalitního dodavatele zadáním poptávky.

novy-interier
Pravidlo prověřit si každou firmu, se kterou navazujete obchodní vztah, je v tomto případě více než na místě. Ověřit lze pomocí vyhledávače v obchodním rejstříku, kde zjistíte, zda je firma spolehlivým plátcem daně z přidané hodnoty, není li v úpadku a jak dlouho působí na trhu. Pokud projde potenciální dodavatel tímto kolem, přichází na řadu uzavření smlouvy. V tomto případě smlouvy o dílo. V ní nesmí chybět informace jako výčet práv a povinností, cena, platební a záruční podmínky. Každý obchodní vztah by měl být také podložen minimálně dokladem neboli fakturou o zaplacení.

steny
Velmi jednoduché řešení, jak si ověřit služby a jejich ceny na trhu nejen v rámci rekonstrukce, nabízí poptávkové servery. Například server Poptávej.cz. Vyplníte si zde krátký poptávkový formulář, který zabere jen pár minut, a za krátký čas můžete očekávat nabídky přímo ve svém emailu.
Nabídek můžete obdržet hned několik. Nemusíte se však stresovat tím, že někoho odmítnete nebo dokonce nevyberete žádnou. Všechny nabídky jsou totiž nezávazné.

Zanechat komentář