Stavební i betonářské práce spolehlivě realizuje ABS společnost

Hlavně v okrese Teplice se velmi dobré pověsti těší bílinská stavební společnost ABS. Ta se může chlubit historií delší než čtvrtstoletí a řadou realizovaných zakázek, s nimiž se mohou potenciální zájemci o služby společnosti seznámit na internetových stránkách firmy.

ABS společnost postaví bydlení přesně podle vašich představ

Společnost ABS realizuje stavební práce mnoha druhů.

Řadě klientů již pomohla uskutečnit jejich sen o bydlení, když pro ni není zásluhou jejích mnohaletých zkušeností problémem postavit bydlení s atmosférou počátku dvacátého století, ale ani dům chráněný zemí.

Inspiraci pro podobu vašeho domu je možné najít i v online katalogu.

Občanské stavby si při své realizaci žádají bohaté zkušenosti

K dalším realizovaným zakázkám patří občanské stavby, jimiž se rozumí stavby za účelem služby společnosti. Jedná se kupříkladu o školy, nemocnice, lékárny nebo stavby pro obchod a služby.

Tyto stavby bývají v mnoha ohledech originální, když je nezbytné zohlednit při jejich realizaci funkčnost stavby, její dostupnost i příjemné prostředí pro veřejnost. Jedním z nejdůležitějších kritérií je samozřejmě bezpečnost.

Zkušenosti tu hrají velmi významnou roli a ABS společnost jich má za dobu své existence dostatek.

ABS společnost také vyrábí beton a provádí betonářské práce

K náplni činnosti ABS společnosti patří i výroba betonu a betonářské práce. Výroba betonu probíhá v renovované betonárně Světec, která funguje již od založení firmy roku 1992.

ABS společnost nabízí dodávku na klíč všech betonových konstrukcí, ať již se jedná o základy, patky, sloupy, stěny, opěrné stěny, stropy i jiné. Při své práci využívá deskové bednění PORT či DOKA, problémem pro ni není ani výroba dřevěného bednění na míru pro konkrétní zakázku.

ABS systém garantuje i dodávky, uložení a vázání betonářské výztuže.

Zanechat komentář