Tipy na kvalitní interiérové dveře – které patří k nejlepším?

Když si člověk zařizuje interiér, měl by myslet nejen na výběr vhodného nábytku a různých doplňků, ale i na věci, na něž spousta lidí neklade takový důraz – patří mezi ně i interiérové dveře, které mohou významným způsobem ovlivnit celkovou kvalitu bydlení. Interiérové dveře se vyrábějí v nepřeberném množství různých podob, vybrat si dnes můžeme z mnoha materiálů, barev a designových provedení. Volba těch správných dveří může velmi výrazně oživit Vaše bydlení a udělal z Vašeho bytu či domu ještě krásnější a útulnější místo.

Jak vybrat vhodné interiérové dveře?

Při vybírání těch správných dveří do interiéru je dobré myslet na více aspektů. Jedním z nich bude určitě cena, dále pak barva, resp. design dveří. Dále je dobré vybírat i podle kvality materiálu – např. pokud jde o povrchovou úpravu, odborníci doporučují upřednostnit dýhované, laminátové, nebo fóliové úpravy dveří. Běžně se používá oboustranné opláštění z HDF desky, do výplně dveří se pak nejčastěji dává dřevotříska (plná nebo děrovaná), případně papírová voština.

Hodně zásadní otázka je způsob otevírání – předem si musíte rozmyslet, zda chcete dveře otočné, posuvné, kyvné nebo skládací  – záleží i na tom, jak velkým prostorem Vaše bydlení disponuje. Ujasnit si předem musíte také směr otevírání (pravý nebo levý) a dveře byste měli vybírat i podle toho, na jakém konkrétním místě budou – např. do vlhkých prostorů, jako je koupelna, je lepší volit interiérové dveře s voděodolnou úpravou (laminát a fólie), do místností, které chcete spíše prosvětlit, je lepší zvolit dveře prosklené. Pokud si nebudete jistí, raději se poraďte s odborníkem – je to lepší, než pak utratit velké peníze z dveře, se kterými nebudete spokojení.

Vybrali jsme pro Vás čtyři vysoce kvalitní značky, které bychom Vám rádi doporučili. Jde o přední světové výrobce dveří a na jejich produkty se můžete stoprocentně spolehnout.

Interiérové dveře

Německá kvalita značky Vasco Doors

Německá společnost Vasco Doors patří mezi nejvýznamnější světové výrobce interiérových dveří. Při jejich výrobě používá moderní technologie a jejich dveře jsou tak mimořádně bytelné a odolné. Vybrat si je můžete v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení, otočné nebo posuvné – záleží jen na Vás, jaký typ budete do Vašeho domova chtít.

Dveře od Porta Doors jsou sázkou na jistotu

Společnost Porta Doors je největším prodejcem dveří na území Evropy – na trhu působí už více než 20 let a nabízí velmi široký sortiment, v němž si přijdou na své jak zákazníci hledající dobrou kvalitu za nízkou cenu, tak i nároční klienti, kteří chtějí luxusní provedení bez kompromisů. Na výrobu interiérových dveří Porta Doors se používají pouze ty nejlepší materiály, v kombinaci s moderními technologiemi a prvotřídním zpracováním jsou dveře této značky skvělou volbou, která Vás zaručeně nezklame. Co se týká povrchové úpravy, vybrat si lze mezi dýhou, laminátem nebo fólií.

Invado – vysoká kvalita za nízkou cenu

Interiérové dveře polské značky Invado se vyznačují unikátní technologií povrchové úpravy se zaoblenými hranami. Hodí se tak prakticky do každé domácnosti a navíc si můžete vybrat mezi klasickou a posuvnou verzí. Dveře od výrobce Invado se dělají i v levnější variantě, která osloví i zákazníky citlivé na cenu, ovšem při zachování té nejvyšší kvality.

Interiérové dveře

Dveře od Verte Doors zaujmou jedinečným designem

U dveří značka Verte Doors zaujme především jejich jedinečný design, který odpovídá nejnovějším trendům v oblasti bydlení. Pokud tedy preferujete především dokonalý vzhled, interiérové dveře od tohoto výrobce by Vás mohly zaujmout. Nabídka je velmi bohatá, jsou v ní jak plné, tak prosklené dveře a na výběr je skutečně pestrá paleta různých dekorů. Samozřejmostí je ale také prvotřídní kvalita – dveře splní požadavky i náročných zákazníků. Navíc je u těchto dveří možnost přizpůsobit křídla jednotlivým typům interiéru.

Interiérové dveře kupujte u profesionálů

Nákup dveří do interiéru není zrovna nejlevnější položkou, proto raději nakupujte u skutečných odborníků, kteří Vám dokáží poradit, pomohou Vám vybrat ty pravé dveře, s nimiž budete spokojení a kteří prodávají pouze kvalitní zboží. Jednou z takových firem je společnost Plancher, jejíž webovou prezentaci najdete na stránkách http://www.plancher.cz/.

Zanechat komentář