Trávíte delší čas na zahradě? Poznejte výhody stínících sítí

Letní období doslova svádí k tomu, abyste trávili čas na vaší zahradě. Můžete zde jenom tak odpočívat, povídat si s rodinou nebo přáteli, stejně jako zde můžete například i grilovat. I když sluneční paprsky oceníte ve chvíli, kdy se těšíte na vysoké teploty, brzy nastane chvíle, kdy vás začnou obtěžovat. Co v takovém případě?

Stín si vytvoříte snadno

Když máte dost slunečních paprsků, začnete přemýšlet nad tím, jak je eliminovat. Začnete přemýšlet nad různými altány, přístřešky, nebo slunečníky. Ani jedno však není ideální možnost. Mnohem lepším řešením jsou stínící sítě, které umístíte na svůj plot. Potom už stačí samotné zázemí a sebe přesunout k plodu, do vytvořeného stínu. A jaké jsou hlavní výhody tohoto řešení?

Snadná instalace

Nebojte se, že by umístění stínící sítě bylo jakkoliv složité. Během pár minut ji přichytíte na požadované místo pomocí pevní silonové šňůry. A to buď v perforaci, nebo prostřednictvím ocelového oka, kterou může být daná síť vybavena. Navíc jde o řešení dlouhodobé. Zatímco altány či slunečníky musíte sklízet a přinášet stále dokola, síť na plotě bude sloužit i několik sezon.

Stínící sítě

Skvělé zastínění

Není to jenom jednoduchost použití. Kladem je také jistota toho, že díky speciální technologii výroby je možné dosáhnout stínivosti až 90 procent. To je přesně ta hodnota, kterou potřebujete. O tom se ostatně může každý přesvědčit, když se do vytvořeného stínu přesune.

Vysoká kvalita

Roli samozřejmě hraje v první řadě to, kde bude dané ochrana proti slunci pořízena. Pokud to bude opravdu kvalitní výrobce plachet, můžete si být jisti jak kombinací vysoké odolnosti, tak i dlouhé životnosti. A to i když budou dané plachty dlouhodobě vystavěny různým povětrnostním vlivům.

I pro dosažení soukromí

Stín není to jediné, co dané řešení přinese. Můžete díky němu dosáhnout i potřebné soukromí. nechcete, aby vám lidé z ulice nebo sousedé koukali na vaši zahradu? Už víte, co na svůj plot umístit.

Zanechat komentář