VOJ interier design vám pomůže bydlet

Každý z nás se alespoň jednou za život dostane do situace, kdy potřebuje pořídit nový domov, zařídit si jeho interiér a často také zajistit financování koupě domu či bytu. Chcete si zařídit ve svém bytě pracovnu, opravit šatnu nebo nově vybudovat dětský pokoj? Pokud nejste bytový architekt, pak jistě nemáte čas a možnosti si nový interiér navrhnout a následně změny realizovat. Přichází čas obrátit se na odborníky.

Interiérový design s VOJ interier design

Interiéroví designeři vám pomohou splnit vaše představy o dokonalém bydlení. Budete překvapeni tím, co všechno s vašim bytem, domem nebo kanceláří provedou. Mezi spolehlivé designéry patří manželé Vojtkovi.

VOJ interier design je firma, kterou vede designérka Johana Vojtková spolu se svým manželem. Interiérový design je služba, kterou lidé začínají vyhledávat čím dál více. Tito dva designeři zvládnou dát vašemu bytu osobní styl a jednolitý ráz, který však ani náhodou není nijak nudný a nezajímavý. Do návrhu se často zakomponuje také řešení prostorové dispozice jednotlivých místností, sladění doplňků a požadavků klienta.

Co vám VOJ interier design nabízí ?

Studio VOJ interier design dokáže plně pokrýt veškeré služby související s nákupem i úpravami bydlení. Kompletní služby zahrnují zpracování 3D návrhů , a to na rozdíl od ostatních ručně kreslených, což zaručuje originalitu a osobní přístup ke klientovi. Můžete si zakoupit i námi vyráběné originální dekorace, zrenovujeme váš nábytek.

Co vám tedy můžeme nabídnout?

  • ručně kreslené 3D návrhy
  • realizaci interiéru od A do Z
  • konzultaci barev
  • výběr originálních tapet i barev
  • výběr nábytku a doplňků za příznivé ceny
  • zajištění hypotéky nebo půjčky na bydlení či rekonstrukci za lepší sazby než když půjdete sami do banky
  • správným výběrem Vám ušetříme nemalé peníze
  • Při navrhování vašeho interiéru se řídíme primárně vašimi požadavky, přáními i potřebami. Zajistíme vám odborný designérský dohled nad prací smluvních dodavatelů od elektrikářů přes zedníky až třeba po stolaře. Máme k dispozici vlastní tým zkušených profesionálů ve svém oboru.
  • Neustále se vzděláváme, učíme se nové věci, abychom vám mohli nabídnout nové a ještě lepší služby.

 

Zanechat komentář