Jak vybrat křeslo do obýváku?

Při výběru křesla do obývacího pokoje je nutné zvážit, za jakým účelem bude používáno.

Je pro vás na prvním místě dekorační funkce a možnost usazení pro občasné návštěvy, případně je křeslo určeno hlavně ke každodennímu užití a k povalování u televize?

Dbejte na to, aby se dal potahový materiál dobře čistit

Křeslo do značné míry určuje materiál, z něhož je vyrobeno. Velmi záhy oceníte, když bude potahový materiál nejen příjemný na dotek, ale současně půjde i snadno čistit.

Nemusíte tomu věřit, ale je jen otázkou času, kdy bude křeslo vystaveno ostré zkoušce, jak se zbavit nepříjemného ušpinění. Potah by měl tedy nejen vyhovovat estetickým požadavkům, ale současně by měl být také co nejvíce praktický.

Některé potahové materiály jsou dokonce vodoodpudivé a voděodolné. Ty ocení především rodiny s malými dětmi a domácími mazlíčky.

K trávení času u televize je ideální slavný ušák

Jestliže hledáte křeslo do obývacího pokoje, v němž se pohodlně uvelebíte a budete sledovat televizi, je možné vám rozhodně doporučit klasické ušáky.

Křeslo ušák

Ideální je, když jsou vybaveny polohováním, které dovolí dostat nohy do vyšší polohy, což zapříčiní volné proudění krve, takže si mohou nohy po náročném dni dosyta odpočinout. Klasický ušák se hodí i ke čtení, když podpírá bederní a krční páteř.

Pestrý výběr křesel je v eshopu Atan.cz

Hitem dnešní doby jsou retro křesla výrazných barev či s různými geometrickými vzory.

Značné popularitě se mimo jiné těší jednobarevné potahy výrazných barev, jako je žlutá, červená nebo fialová. Také křesla v pastelových barvách je možné počítat mezi trendy této doby.

Svoje uplatnění nacházejí především v moderně zařízených minimalistických interiérech. Dnes představují také křesla zcela běžný sortiment, jenž je v nabídce eshopů.

Velký výběr nábytku na Atan.cz je garancí toho, že si zde bez problému vybere úplně každý.

Zanechat komentář