Zakrývací plachty a stínicí sítě jedině od společnosti Plachty Petr Štěpaník

Jedná se o jeden z problémů moderní doby, když zástavby rodinných nebo bytových domů vyrůstají na místech, jež nedisponují dostatečným množstvím vzrostlých stromů nebo zeleně, což má za důsledek nedostatek přirozeného stínu.

Z té příčiny se těší stále větší oblibě kvalitní zakrývací plachty i prověřené stínicí sítě od společnosti Plachty Petr Štěpaník.

Zakrývací plachty mají velkou výdrž a jednoduše se instalují

Pevné a nepromokavé zakrývací plachty se hojně využívají k zakrývání stromů, rodinných domů, ale i stohů sena na venkově. Odolají nepříznivým vlivům počasí a nezaleknou se ani kyselin a alkálií.

Krycí plachty disponují zdvojeným okrajem s kovovými oky, což umožňuje jejich snadné upevnění, lze jimi i provléci provaz a zajistit jej takovým způsobem, aby plachta setrvala na potřebném místě.

Stínicí sítě na ploty ladí se svým okolím

Z nejkvalitnějších PE vláken vyráběné stínicí sítě na ploty nijak opticky neruší okolí, protože jsou vyráběné v zelené barvě. Vynikají jednoduchou instalací, když se utkaná oka po okrajích sítě jednoduše přichytí za pomoci silonové šňůry bezprostředně na konstrukci plotu.

Zásluhou toho ji lze síť v případě potřeby velmi rychle odstranit. Síť je odolná vůči proměnám počasí i silnému větru.

Plachty Petr Štěpaník jsou prověřené desetiletími své existence

Společnost Plachty Petr Štěpaník působí na trhu již takřka čtvrtstoletí! Provozuje kamenný obchod i e-shop, kde má v nabídce ustálený standardní sortiment plachet i reflexních vest.

Kromě toho není problém domluvit se i na výrobě kvalitních plachet na míru, jež budou zhotoveny přesně podle přání zákazníka.

Pro Plachty Petr Štěpaník je vždy na prvním místě kvalita vyráběného produktu, což se odráží i v jejich ceně. Při porovnání s různými levnými výrobky tohoto typu se však zakrývací plachty i stínicí sítě na ploty od této společnosti bezesporu vyplatí!

Jeden komentář

  1. Luděk Kutta 10.8.2019 Reply

Zanechat komentář