Zaostřeno na dekorativní betonové ploty

Pokud zrovna vybíráte oplocení kolem vašeho domu a zajímá vás především vzhled plotu, potom se určitě podívejte zejména na betonové ploty, které vám nabídnou celou řadu atraktivních vzhledů. Skládají se z plotových sloupků a dílců, které se mezi sloupky zasouvají. Díky tomu je variabilní výška plotu, tvar jeho zakončení, barva a rovněž dekor.

Jaké jsou varianty na výběr

Dosud existovaly pouze betonové ploty s dekorem na jedné straně desek, díky technologickému pokroku si však nyní můžete vybrat i oboustranné betonové ploty, které nabídnou atraktivní dekor z vnitřní i vnější strany plotu. Stačí si tedy naplánovat, jak vysoký chcete plot a zdá má končit rovně, do oblouku, zda-li na něm chcete mít ozdobnou mřížku nebo třeba dřevěné latě, které plot doplňují a ozvláštňují. Také barva plotu je volitelná, každý si tedy vytvoří vlastní oplocení, které se mu bude líbit.

Co vám pomůže si vybrat

Na Betonové ploty naleznete nejrůznější realizace betonových plotů, můžete se zde tedy inspirovat. Také vy si myslíte, že v zimním období nelze instalovat plot? Nejsou-li příliš velké mrazy, není problém vykopat základ pro plotové sloupky, zabetonovat je a poté už stačí jen zasunout plotové desky do drážek sloupků a plot je kompletní. Betonovéploty.net vám nabízí profesionální stavbu betonového plotu na klíč.

Stále se ptáte, proč zrovna betonový plot?

Betonové ploty jsou kromě designového zpracování navíc univerzálním typem oplocení. Díky kvalitnímu betonu, ze kterého jsou vyrobeny, prokazují mnoho potřebných vlastností, které by žádnému správnému plotu neměly chybět. Je nezbytné, aby byl plot dostatečně stabilní, odolný a měl dlouhou životnost. Betonové ploty splňují všechny tyto požadavky, vydrží vám bez problémů a nároků na údržbu sloužit dlouhé desítky let díky kvalitnímu českému betonu a ocelovým armaturám, ze kterých jsou konstruovány. Kvalitní konstrukce plotu zajišťuje také maximální ochranu vašeho soukromí i majetku.

Zanechat komentář