Zapuštěné bazény v době koronavirové nám možná zachrání dovolenou

Zapuštěné plastové bazény bývaly donedávna spíše luxus. Letošní rok ale přinesl řadu zásadních změn, které přišly ruku v ruce s pandemií koronaviru. Tento nepříjemný virus způsobil, že nejspíš nebude možné vyjet letos a možná ani příští rok na zahraniční dovolenou k moři a koupání ve veřejných bazénech bude představovat epidemiologickou sebevraždu. Proto pokud nechceme na koupání rezignovat úplně, pořízení vlastního zahradního bazénu bude jasnou logickou volbou. Naštěstí je na trhu veliký výběr různých variant a ani ceny už nejsou tak vysoké, jako bývaly dřív.

I levné bazény vypadají luxusně a plní svou funkci

Na českém trhu je dostupná dlouhá řada variant bazénů, které výrobce bazénů po domluvě přizpůsobí přesně možnostem a přáním zákazníka. Je proto možné si pořídit levnější i luxusní zapuštěné bazény vyrobené přímo na míru. Přitom výběr není limitován jen na prosté obdélníkové typizované bazény modré barvy. Ba právě naopak. K dispozici jsou nejrůznější druhy tvarů od obdélníkových přes kulaté a oválné až po různé atypické tvary. Ty jsou dostupné díky použitému speciálnímu plastu, který je velmi přizpůsobitelný, a proto z něj lze vytvarovat prakticky cokoliv. Chcete bazén ve tvaru srdce nebo květiny? Žádný problém!

Speciální plast, z něhož se bazény vyrábějí, je navíc dostupný v celé řadě barevných odstínů. Kromě toho vnitřek bazénu nemusí zůstat prostě modrý, ale můžete jej nechat vyzdobit i různým druhem vzorování, jako jsou vlnky, mramorování a další druhy dle nabídky výrobce. Dejte ale pozor, možná se do svého bazénu zamilujete natolik, že až hrozba nákazy koronavirem pomine, možná už se vám ven k moři ani nebude chtít. Vyhřívaný bazén je totiž luxusní záležitost.

Zastřešení, ohřev vody a přizpůsobitelný protiproud v moři ani na koupališti nenajdete

Představte si plastový bazén za cenu zahraniční dovolené, ve kterém se budete moci koupat po celý rok. Bude mít vyhřívanou vodu a prostorné zastřešení, takže se budete moci koupat i v zimě a budete si v něm připadat jako v luxusním zahraničním letovisku. Není to sen. Naopak je to nastávající realita čím dál většího počtu českých domácností, které už se nechtějí či bojí spoléhat na hygienickou bezpečnost veřejných koupališť jak doma, tak i v zahraničí. Luxusní bazény jsou osazeny automatickými chlorovači vody, ekologickými tepelnými čerpadly a automatickými vysavači, které provedou veškerou údržbu, aniž byste do ní museli zasáhnout. Větší práce pak za vás provedou odborníci z firmy Rentmil, kteří vám bazény nejen navrhnou a postaví, ale také vám pomohou s jejich pravidelnou revizí, aby vám údržba baźenu nedělala starosti. Veškeré podrobnosti a detailní nabídky najdete na www.rentmil.cz

Zanechat komentář